Pinterest'e Kaydet

Pinterest'te Biz

Translate

Abone Olayım (Onay Gerekir)

Site İçi ve Etiket Arama

Sayısal Oyunlar Genel Tavsiye


Bu blogumuzda sayısal oyunlar (şans oyunları) ile ilgili önemli bulduğumuz ara ara bültenlerde yer verdiğimiz konuları burada toplu olarak yazacağız. Hadi bir kahve içelim⇓

İzlenimlerimiz:

 1. Oynamak istediğiniz oyun için kolon düzenleme işini son güne bırakmayınız. Türk milleti olarak işleri son güne bırakmak ile ünlü olduğumuz için tersi hareket ederek işinizi ilk günden yapmanız size yarar sağlayacaktır. Bir oyun için kolon düzenlemek için çekilişin yapılacağı gün değilde, çekiliş yapılmazdan bir gün önce o oyun için hazırlıklarınızı yapmaya başlamanız kazanmanızın üzerinde çok büyük etkisi olacaktır. Bu konuyu her zaman yaptığınızın aksine bir de tavsiye ettiğimiz şekilde yaparak tecrübe etmenizi öneririz. Bu şekilde yaptığınızda ne olacaktır?
 2. İlk gün blogumuzda yayımladığımız bülteni dikkatlice okuyun ve aklınıza yer etsin.
 3. O gün boyunca blogda yazılan konular üzerinde ara ara ne olabilir şeklinde düşünün, bu ara ara düşünmeleriniz çok yararlı olacaktır.
 4. ikinci gün tablo üzerinde incelemeler yapın. Sayıları derecelerini ve sıralarını inceleyin. Tablo hakkında edindiğiniz fikirleri bir kağıda yazın. Bu notlarınızı bilgisayar ortamına da aktarabilirsiniz. Yaptığınız bu faaliyetler başarınızı artırıcı yönde katkıda bulunacaktır.
 5. Çalıştığınız hafta ile ilgili kendinizi hazır hissettiğiniz bir kaç gün önce belirli denemeler yapın. Onları oynamayın. Bir kaç kez daha bu şekilde o hafta için kolonlar düzenleyip ve o kolonları yırtıp atın.
 6. Aradan bir gün geçsin ve oynamanız gereken kolonlarınızı düzenleyin. Bu gün son gün de olabilir. Çünkü daha önce o hafta için gereken çalışmalarınızı yaptınız. 6 gün boyunca üzerinde çalıştığınız bültende mutlaka kazanacağınıza inanıyoruz.
 7. Sürekli biz çalışmalar yapıyoruz fakat on numaranın dışında başarı yakalayamıyoruz şeklinde şikayetler oluyor. Bu olumsuzlukları aşmanın yolu çalışmalarınızı sürekli yapmaktır.
 8. Başarıyı yakalamak o kadar kolay bir iş değildir. Kendinize bir çalışma disiplini kurmadan başarılı olmanız hayal gibi olur. En çok çalışanın kazanacağına inanıyoruz.
 9. Her hafta 4 tane oyun için kolon düzenleyeceksiniz diye bir kural yoktur. Sadece bir oyuna odaklanın. Bu zamana kadar izleyenlerimize diğer oyunlara nazaran daha kolay olması açısından on numara oyununu tavsiye ettik. Bloglarımızda yapacağınız inceleme ile kazanması en kolay olanın on numara olduğunu göreceksiniz.
 10. Sayısal oyunların (şans oyunları) tamamında yüksek başarı elde etmenin bir yolu da düzenlenen toplam kolonlar içindeki payınızın yüksek olmasıdır. Bunun yanında düzenleri ve sistemleri kullanarak kolon yapmanız şansınızı arttıracaktır. Bu başarıyı yakalayabilmek için yüksek adetlerde kolon düzenlemeniz gerekecektir. Bunun içinde sağlam bir ekonomik gücünüz olması yani sermayeniz olması gerekir. Sayısal oyunlarda (şans oyunları) başarılı olmak için öncelikle en basit olan oyunlardan sermaye yapmanız gerekir. Bu sermaye ile diğer oyunlarda büyük ikramiyeler kazanmanız mümkün olacaktır. Sayısal loto ve süper loto'dan yüksek devirlerde çok miktarlarda kolon yaparak kazanma şansınızı daha da arttırabilirsiniz.
 11. Sermaye yapma işini on numara oyunu ile başarmanız gerekecektir. On numaranın dışında ilgi duyduğunuz sayısal loto veya süper loto oyunlarından birisi olabilir. Sayısal loto ile süper loto oyunlarının teknik konular dışında birbirinden sadece sayı farkları bulunmaktadır. Diğer farklılıklarının neler olduğunu bloglarda anlatıyoruz.
 12. Kazanmaya küçükten başlayarak büyütebilirsiniz. Zorluk derecesine göre on numara, şans topu, sayısal loto ve süper loto oyunlarında olasılıklara dahil olabilirsiniz.
 13. Yukarıda anlattığımız nedenlerden dolayı bülteni inceleme ve kolonlarınızı düzenleme işini son güne bırakmayıp çekilişlerin yapıldığı ertesi günü bir sonraki çekilişlere hazırlığınızı yapmanız kazanmanızda en önemli etken olacaktır.
Bu blogumuzu bir konu üzerine odakladık bunun dışında başka konuların olması durumunda bu blog güncellenecektir.

Seçimlerinizi başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yaparken:
1.) Yorumlar denetimden geçmeden yayımlanır. Yapılan yorumun sorumluluğu, yorumu yapanı bağlar. Ayrıca makaram sarı bağlar.
2.) 3. bir kişiye hakaret olmadığı sürece yorumlar kesinlikle silinmez. İsterse yorumu yazan silebilir.
3.) Kuralları aşmadığı sürece site linki paylaşımı yapılabilir.
4.) Konu dışındaki sorularınızı sayisaloyunlar[at]gmail.com adresinden yazabilirsiniz.
5.) İzleyenler istediğini istediği şekilde yazabilir. İstediğiniz yerden başlayabilirsiniz.
6.) Aşağıdaki OneDrive tablosundan kelimelerinizi biçimlendirebilirsiniz.
7.) Bloglardaki toplam yazı sayısını öğrenmek için tıklayınız.
8.) Mobilden takip eden izleyenlerimiz Fihrist-blog konuları tablosunu bu bağlantıdan görebilir.
9.) Mobilden takip eden izleyenlerimiz yazı kronolojik listesi tablosunu bu bağlantıdan görebilir.

Buradan bize yazabilirsiniz.

Ad

E-posta *

Mesaj *

sayisaloyunlar[at]gmail.com adresimizden de soru, görüş, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Sayfa yenileme kaldırılmıştır.
Copyright ©2018 Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.