Perşembe, Ocak 02, 2020

Yapmak Istediklerimiz

15/02/2020
20/02/2020 tarihinden itibaren Sayısal Oyunlar sitelerimizin 4. yılına gireceğiz.
Bu zaman içinde işin başında ve ilerleyen zamanlarda belirlediğimiz hedeflerimizi aşama aşama hayata geçirmeye çalıştık.
Yazmaktaki beklentimiz, okunması ve bilginin bir karşılık bulmasıydı. Bilginin kullanılmasını amaçladık. Sitelerimizde yaklaşık 2 yıl ücretsiz hizmet verdik.
Çeşitli eleştirilerin olmasının ardından ücretli üyeliğe dönüş yaptık. Elbette ki ona da itiraz edenler olmuştur. Bu şekilde devam edeceğiz.

Amaç-Hedef

Sitelerimizde herhangi yasadışı bir faaliyet yapmamakla birlikte bilgilerden izleyenlerimizin faydalanmasını hedefledik. Kullanılan sistemlerin bizim tarafımızdan ilk kez faaliyete geçirilmesi nedeni ile kullanımda zorluklar yaşanmıştır.
Çözüm olarak SenSeç programını geliştirdik. Sitelerimizde SenSeç programının çalışma mantığını teorik olarak anlattık.
Excelde az bir pratiği olan programın nasıl kullanılabileceğini kısa zamanda kavramıştır. Konuların anlaşılmasındaki zorlukları bu şekilde atlatmaya çalıştık.

Yapmak istediklerimiz

Sitelerimizde hedeflerimizi, yapmak istediklerimizi gerek bültenlerde gerek anablogdaki yazılarımızda yazdık.
Çabalarımızın yanı sıra izleyenlerimizin de sürece katkı sağlamasını bekledik fakat orası biraz zayıf kaldık. Konuya liderlik etmemiz nedeni ile liderlerin zirveye yalnız tırmandıklarının bilinciyle yolumuza devam ettik. Amacımız bize güvenenleri de zirveye taşımaktır.
Bilgiyi üretmek tek başına mümkün olabilirken başarıya ulaşmanın tek başına mümkün olmayacağını da gördük ki; Bunun için site yazmaya karar verdik.

Bu zamana kadar hiçbir izleyenimiz site yazarları olarak bizden bir zarar görmemiştir, bundan sonra da görmeyecektir. Hedeflerimize ulaşabilmek ve ulaştırabilmek için bu şekilde çalışmak zorundayız. Kesinlikle kimseden haksız bir kazanç elde etmek gibi bir amacımız olmadı.
Böyle olsa ne kendimizi ne de izleyenlerimize hedefe ulaştıramazdık.

Sayısal Oyunlarda başarılı olan izleyenlerimiz kazandıkları kuponların resimlerini bize gönderdi, bizde izleyenlerden gelen kuponlar yazımıza ekledik.

Amaçlarımızı, hedeflerimizi başarıya ulaştırabilmek için izleyenlerimizin de yapmak istediklerimize yardımcı olması dileklerimizle.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yaparken:
1.) Yorumlar denetimden geçmeden yayımlanır. Yapılan yorumun sorumluluğu, yorumu yapanı bağlar.
2.) 3. bir kişiye hakaret olmadığı sürece yorumlar kesinlikle silinmez. İsterse yorumu yazan silebilir.
3.) Kuralları aşmadığı sürece site linki paylaşımı yapılabilir.
4.) Konu dışındaki sorularınızı sayisaloyunlar[at]gmail.com adresinden yazabilirsiniz.
5.) İzleyenler istediğini istediği şekilde yazabilir. İstediğiniz yerden başlayabilirsiniz.
6.) Aşağıdaki OneDrive tablosundan kelimelerinizi biçimlendirebilirsiniz.
7.) Bloglardaki toplam yazı sayısını öğrenmek için tıklayınız.
8.) Mobilden takip eden izleyenlerimiz Fihrist-blog konuları tablosunu bu bağlantıdan görebilir.
9.) Mobilden takip eden izleyenlerimiz yazı kronolojik listesi tablosunu bu bağlantıdan görebilir.

YORUM BİÇİMLENDİRME ÇALIŞMASI

Son yorumlar

Copyright ©201∞ Tum haklari saklidir. Blog Sayisal Satoshi tarafindan dizayn edilmistir. Tamami orijinaldir. Kasitli olarak bilgileri alan kisi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karsilasirsaniz itibar etmeyiniz. Yayinlarimizi baglanti linki ile paylasip kullanabilirsiniz. Y.N.