Pinterest'e Kaydet

Pinterest'te Biz

Translate

Abone Olayım (Onay Gerekir)

Site İçi ve Etiket Arama

4 Mart 2017 Cumartesi

Abonelik Sistemi

İzleyenlerimiz artık bloglarımıza daha isabetli düzenleri yakalayabilmek için abonelik sistemi ile erişeceklerdir. Aşağıda bloga erişim sistemini aşama aşama anlatacağız. Sistemin kolay kullanılması açısından en basit şekilde tutacağız. İzleyenlerin kolay erişimini sağlamak için ücretler çok düşük tutulacaktır. Ana blog bütün izleyenlere açık kalacaktır.

07/09/2016


 1. Bloglarımıza abonelik ile erişim sağlamak isteyen izleyenlerimizin öncelikle google hesabı olması gerekir. Bu hesap üzerinden gönderdiğimiz link ile erişim yapabilirsiniz.Google hesabının yanı sıra para gönderebilmek için bir de banka hesabı bulunması gerekir. 
 2. Bloga erişmek isteyen izleyenimiz bloga erişmek için sayisaloyunlar[at]gmail.com adresinden talepte bulunacaktır. (Bilgi talep resmi aşağıdadır.) Talepte bulunan kişiye para yatırması için gereken Kart numarası mail olarak gönderilecektir.
 3. İzleyenimiz tarifede yer alan ücreti kullanmak istediği blog kadar gereken tutarı BKM EXPRESS aracılığı ile ödeme yapacaktır. İzleyenlerimiz BKM EXPRESS internet sitesinden üyeliklerini ücretsiz yapabilirler. İnternet sitesi ile ilgili bilgiler sitede yer almaktadır.
 4. Bu site bankalar arası kart merkezidir. Tamamen resmi bir kurumdur. Banka hesabınız aracılığı ile ödemeyi gerçekleştirirsiniz. Bankadan ödeme yapma ile arasında bir fark bulunmamaktadır.
 5. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra talepte bulunan kişinin mail adresi için blog erişimi açılacaktır. Bundan sonra izleyene erişim için link gönderilecek ve izleyen ilgili bloga erişecektir.
 6. BKM EPRESS üyelik sistemi ücretsizdir. Sadece 18 tane bankadan birinden hesabınız olması yeterlidir. Gönderebileceğiniz bankanın ismini mail atınız.
 7. İzleyiciye gönderdiğimiz linki yer imlerine eklemesi durumunda bloga girişte sorun yaşamayacaktır. Normal girişi şifreli linki olmadığı için yapamayacaktır. Böyle bir sorun ile karşılaşmamak için mail adresine gönderdiğimiz erişim linkini yer imlerine ekleyip erişimini gerçekleştirmesi gerekir.
 8. karşılıklı kimlik bilgilerini para transfer işlemleri sonucunda görülmeyecektir. Bu gibi çekincelerinizin olmasına gerek yoktur.

BKM EXPRESS İLE PARA TRANSFERİ:

 1. BKM express Android uygulama adresinden mobil uygulamasını mobil cihazınıza indiriyorsunuz.
 2. Uygulamayı indirdikten sonra ilgili banka kartınızı mobil uygulamadan tanımlıyorsunuz. para gönderimini aktif yaptıktan sonra uygulamadan para gönder seçeneğine tıklıyorsunuz.
 3. BKM EXPRESS tarafından aranıp kartınızın işleme açılması için onay veriyorsunuz.
 4. uygulamayı kolay para almak ve göndermek için de kullanabilirsiniz.

BKM EXPRESS ANLAŞMALI BANKALARI:

BKM EXPRESS ANLAŞMALI BANKALAR
Bkm kartına yukarıdaki bankaların tamamı eklenecektir. Şu an gönderebileceğiniz bankalar aşağıda yazılıdır. Yukarıda kırmızı çarpı ile işaretlenmiştir.

*AKBANK
*FİNANSBANK
*GARANTİ
*KUVEYT TÜRK
*İŞ BANKASI
*ZİRAAT BANK
*YAPIKREDİ

Yukarıdaki bankalardan size masrafsız olan ile işlem yapabilirsiniz. Yukarıdaki listede bulunmayıp anlaşmalı olan bankadan birinden masrafsız gönderebiliyorsanız, banka talebinizi bildirebilirsiniz. İşlem yapmazdan önce mail adresinden bilgi alınız.

Yukarıdaki aşamalarıdan sonra diğer bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

07.09.2016 tarihinden itibaren 4 tane şans oyunlarına erişim ücretli yapılacaktır.
Erişimi abonelik ile devam eden bloglar yine;
https://sayisaloyunlar.blogspot.com

adreslerinden bloglara erişecektir.


Ücret Tarifesi:
Şeklinde başlangıç tarifesi olacaktır. Bu ücretler izleyenlerin talep durumlarına göre değişecektir. Arz talep çerçevesinde yeniden fiyatlandırma yapılacaktır. Bankalar arası havale masrafları değişiklik göstermektedir. Bazı bankalar bazı müşterileri için bazı nedenlerden dolayı havale masrafı almamaktadır. Sizden havale masrafı alınmayan bankayı BKM express ile gönderebileceğiniz bankalardan birini seçerek işleminizi yapabilirsiniz.

Aşırı talep olması durumda talebi dengeleyecek şekilde düzenlemeler yapılacaktır.
Çok yüksek olmamasına özen gösterilecektir.

Sitemizde abonelik sistemine geçmesinin dışında bir değişiklik bulunmamaktadır. Yayınlar yine aynı şekilde devam edecektir.

Ayrıca değinmediğimiz aklınıza takılan soru olması durumunda mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaç olması durumunda buraya yazılmayan bilgiler ilerleyen zamanlarda eklenecektir.

Abonelik süresi 1 aydır. Yukarıda anlatıldığı şekilde kontenjan olması durumunda izleyenin erişim hakkı kapatılmayacaktır. Süresiz kalacaktır. Kontenjanın dolmasına müteakip Önce izleyene erişimin kapatılacağı konusunda mail ile bilgilendirilecek ardından erişim kapatılacak ve sıradaki izleyen alınacaktır.
Pazartesi gün içinde alınan üyelik ertesi pazartesi saat 21:00 saatine kadar açık kalacaktır. Üyelik kapatılma prosedürü ise yukarıda anlatıldığı gibidir.

Bilgi talep formu:

Giriş yapmak isteyen izleyenimiz mail adresimize aşağıdaki resmi göndermesi gerekir. Hangi oyun için açılış istiyor ise o resmi göndersin ki bizde hangi oyunu açacağımızı bilelim. her oyun için resimlerin ayrı ayrı gönderilmesi gerekir. 4 oyun için giriş isteyen en alttaki resmi gönderdiğinde bütün bloglara erişimi açılacaktır. Gönderilen adrese banka kartı numarası ve telefon numarası gönderilecektir. Ödemesini yaptığında ise anında erişimi sağlanacaktır. İşlemler uzun gibi görünmesine rağmen 1 dakikada işlem bitmiş olacaktır. İzleyenlerimizden resmin içine virüs koyup gönderenler olacaktır boşuna uğraşmamalarını öneririz. Gereken tedbir alınmıştır.

ON NUMARA
ŞANS TOPU
SÜPER LOTO
SAYISAL LOTO
4 BLOG İÇİN
İzleyenlerimizden kimlik bilgisi istenmeyecektir işlem takibi için tarafımızdan bir numara verilecek ve bu numara üzerinden takip sağlanacaktır.

İzleyenlerimizin arasında çeşitli nedenler ile para yatırma durumu olmayan izleyenlerimiz de olacaktır. Bu izleyenlerimiz mail adresimiz ile iletişime geçmesi durumunda eğer mevcut durum dolu değil ise erişimleri için ücretsiz link gönderilecektir.
-Yeğenim beni şimdi banka vs. uğraştırma diyen dayılarımızı da kırmayacağız.
Blogumuzu ilk kez ziyaret eden izleyicilerimiz ise demo bloglardan bütün bilgileri blogların nasıl çalıştığını görebilirler. Blogların hiçbirindeki bilgiler silinmeyecektir. Sadece bloglar orjinal bloglardan kopya alındığı için bir kaç düzenlemeye ihtiyaç duymaktadır. Onlarda izleyenlerin en iyi şekilde erişebilmeleri için yeniden düzenlenecektir.

Tam sürüm ve demo sürüm arasındaki akış nasıl olacaktır?

Örneğin; on numara için bülten salı günü yayımlanmaktadır. O bültenin kullanım tarihi bir sonraki pazartesi saat 21:00'a kadardır. Bu saatten sonra on numaranın çekilişi yapılmakta ve o hafta için hazırladığımız bülten için kullanım ömrü dolmuş olacaktır.
Kullanım ömrü dolduktan sonra blogun bir yedeği demo bloguna yüklenecektir. Tam sürüm bloga yeni haftanın blogu eklenecektir. Demo blogda yeni haftanın bülteni bulunmayacaktır. Çekiliş yapıldıktan sonra sonuçları ile beraber yeni haftanın kullanım süresi dolması ile demo hesabına yüklenecektir.
Demo hesap tam sürüm hesabı bir hafta geriden takip edecektir. Çekilişler yapılmadan bilgilere ulaşmak isteyen izleyenimiz tam sürüm için gerekli prosedürü takip ederek okuyuculuğunu açtıracaktır. Geri kalan konular ise yukarıda anlatıldığı gibidir.


Abonelik Sisteminin Faydası Ne Olacaktır?

Önceki yazılarımızda belirttiğimiz gibi bu sayede bloga giren izleyenler kontrol altına alınmış olacaktır. Sayısal oyunları oynayan izleyenlerimiz ilk sırada bulunan düzenleri kullanmaları durumunda büyük ikramiye yakalama imkanları daha da artacaktır. Abonelik sisteminin amacı budur.


Yine izleyenlerimizin gönderdikleri sayılara istinaden oluşturduğumuz tabloların geri gönderilme hizmeti devam edecektir. Abone olsun olmasın o izleyenlerimiz yine de şablon hizmetinden yararlanmaya devam edeceklerdir.

Bir başka yararı ise 18 yaşından küçüklerin banka hesabı olamayacağı için blogumuz aracılığı ile sayısal oyunları oynamalarının önüne geçilecektir. 18 yaşından küçük izleyenlere erişim mail atsalar bile sağlanmayacaktır.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.

Bir sonraki yazımızı okumak için tıklayınız.

Aynı kategorideki yazılarımız için tıklayınız: Blogüstmenü01

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yaparken:
1.) Yorumlar denetimden geçmeden yayımlanır. Yapılan yorumun sorumluluğu, yorumu yapanı bağlar. Ayrıca makaram sarı bağlar.
2.) 3. bir kişiye hakaret olmadığı sürece yorumlar kesinlikle silinmez. İsterse yorumu yazan silebilir.
3.) Kuralları aşmadığı sürece site linki paylaşımı yapılabilir.
4.) Konu dışındaki sorularınızı sayisaloyunlar[at]gmail.com adresinden yazabilirsiniz.
5.) İzleyenler istediğini istediği şekilde yazabilir. İstediğiniz yerden başlayabilirsiniz.
6.) Aşağıdaki OneDrive tablosundan kelimelerinizi biçimlendirebilirsiniz.
7.) Bloglardaki toplam yazı sayısını öğrenmek için tıklayınız.
8.) Mobilden takip eden izleyenlerimiz Fihrist-blog konuları tablosunu bu bağlantıdan görebilir.
9.) Mobilden takip eden izleyenlerimiz yazı kronolojik listesi tablosunu bu bağlantıdan görebilir.

YORUM BİÇİMLENDİRME ÇALIŞMASI

Buradan bize yazabilirsiniz.

Ad

E-posta *

Mesaj *

sayisaloyunlar[at]gmail.com adresimizden de soru, görüş, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Sayfa yenileme kaldırılmıştır.
Copyright ©2018 Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.