Blogda Arama-Tarama

Önemli Uyarı

25.02.2016
Sitemizde sayısal oyunlarında kazanmanın çok zor olmadığını gördünüz. Bu oyunlar
kumar olarak nitelendirilmektedir. Sebebi ise çeşitli yerlerde ve kaynaklarda anlatılmaktadır. Burada nedenlerine girmek istemeyiz.








Nasreddin Hoca da gelmiş içerde sizi bekliyor⇒
⇓***

ÖNEMLİ UYARI!

Sitemiz Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistikî olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.


⇑***

 🔞18 Yaşından küçükler için uyarı

Yasal olarak 18 yaşından küçüklerin yasal yollar ile oynatılan sayısal oyunlara iştirak etmesi yasaktır. Sitemizdeki bilgiler sayısal oyunlar ile ilgili olması nedeni ile 18 yaşından küçüklerin sitemizde zaman geçirmesi uygun değildir.
Azda olsa ilkokul çağında bir iki gencin sitemizi ziyaret ettiğini görüyoruz. Hemen burayı terk edin. Dersinize çalışın.
Eğer siteden öğrenmek istediğiniz, merak ettiğiniz birşey var ise mail yazarak yardım isteyebilirsiniz. Onun dışında sitede zaman geçirmeyiniz.

***

Gerçek hayatta, büyük ikramiye almasına 1 rakam bilmek kalan, sayısal oyunları oynayıcıları vardır. 
Bu gibi kolonları oynayıp kazanamadığı için akıl sağlığını, beden sağlığını kaybedenler vardır. 

Kumar ile ilgili araştırmalar yaptığınızda insanın kendisiyle psikolojisi ile kapasitesi ile savaşması olduğunu ve daha bir çok bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler ise öyle el altında bulunabilecek basit bilgiler değildir. Çok fazla teferruata inmeden basit bir şekilde bir tavsiyede bulunmak isteriz. 

Fırsatlar her zaman için vardır. İnsan yaşadığı sürece dünya döndüğü sürece bütün imkanlar insanlar içindir. Büyük ikramiyeyi kazanmanıza bir rakam bir sayı kalsa bile fazla kafanıza takmayınız. 

Önümüzdeki maçlara bakalım deyip geçiniz.
Çok fazla önemsenecek konular değildir.

Bunun dışında çok fazla değinilmesi yazı konusu yapılması gereken şeyler vardır. Bunlardan bir tanesine değinelim.
fincancı katırlarını ürkütmemek
Nasreddin Hoca'nın bir hikayesindeki nükteyi paylaşarak devam edelim. 
Hikayeyi kısaca anlatmakta fayda vardır.
Bu deyim Nasrettin Hoca fıkralarına konu olmuş ya da fıkralardan kaynaklandığı düşünülen deyimlerdendir.“topluluğun nüfuzlu kişilerini tenkit etmekten kaçınmak” anlamına gelmektedir. 

Hoca, meraklıdır. Bir gün aklına bir soru takılmış acaba öldükten sonra melekler ne soruyor diye merak etmiş ve öğrenmek istemiş. 
Gitmiş kendine yol kenarında boş bir mezar bulmuş, uzanmış mezara yatmış. 
Beklemiş beklemiş gelen giden yok. 
Akşam olmuş hava karannımış.
Sabırla beklemeye devam etmiş. 
Elbet öldüğümü sanıp gelirler bende ne soracaklarını öğrenirim demiş. 

Akşamın karanlığında hafif uyuklar gibi olmuş, sonra bir ses duymuş, uyanmış.
Heralde geldiler deyip sevinerek mezardan fırlamış. 
O esnada oradan fincancılar geçiyormuş. 
Fincancılar eşyalarını katırlarda nakliyesini zımbırtısını yaparlarmış. 
Katırlar mezardan çıkan hocayı bir anda görünce ürkmüşler.
Üstündeki yükleri atıp bir kaçmaya başlamışlar! 

Fincancılar ne olduğunu anlamaya çalışırken hocanın katırlarını ürküttüğünü görmüşler.
Sen bizim katırlarımızı ürküttün diye hocayı bir temiz dövmüşler. 
Hoca bayılmış, öldü sanıp çıktığı mezarın içine kütelemişler. 

Gecenin bir yarısı Nasreddin hoca uyanmış ki her yeri kan revan içinde, büyük acılar ile sızlanıyor. 
Topallayarak evin yolunu tutmuş. 
Hanımı;
-Nerede kaldın bey kedi mama bekliyor demiş. 

Sorma hanım böyle böyle oldu demiş.
Bir temiz sopa yiyen hocanın durumu kadının hoşuna gitmiş.
Kadın merakla sormuş,
-Eeee ne var öbür tarafta demiş. 
-Vallahi hanım fincancı katırlarını ürkütmezsen hiç birşey yok!

Buradan ekşi sözlük yazarlarından, felisky diye yazılır rumuzlu sözlük yazarının yazdığı bir entry paylaşmadan geçmeyelim. Kendi bakış açısından değerlendirdiği için kıymetli buluyoruz.
Bazı yörelerde çerçi diye bildiğimiz kap-kacak-gaz lambası camı vs. gibi günlük hayat gerekliliklerini medeniyetten uzak coğrafyalara taşıma metodu ile hizmet veren tüccarlara fincancı denirdi döneminde.
Bunlar at kullanmazlardı, zira at dik yamaç ve vadilere inen çarşak kenarı patikalarda kıç atarak dönen uzun şaseli bir binek ve yük hayvanı. eşek ise kısa şasesi sebebi ile bu yollarda gereğinden hızlı.
Elde var katır.
Katır, orta uzunlukta şasesi ile dar ve riskli dönüşlerde yan yan temkinli yürüme becerisi gelişmiş torku yüksek, kontrollü ve dayanıklı bir canlı.
Haliyle fincancılar da sürat ve sarsıntı sebebi ile istemezler, yükleri kırılıp zarar görsün. Ondan katır ile yaparlardı nakliyelerini.
Her ne kadar doğası gereği temkin ile ataletini koruyarak hareket ediyor olsa da ürkütmemek lazım hayvanı, bunu çok da açıklamaya gerek yok sanıyorum.
Fincancı kimdir ve neden katır kullanır? sorularının cevapları yeterli olacaktır deyişin nereden çıktığını izaha...

İzahını da biz yapmış olalım.

Biz fincancı katırlarını ürkütmeyelim. 
Sizde ürkütmeyiniz. 

Para işlerine canınızı sıkmayınız.
Para rahatlık getirmez, bir insan için rahatlık çok çalışmasında ve çok sıkıntı çekmesindedir. 
Akıl sağlığınıza, sinirlerinize mukayyet olunuz. 

İyi çalışmalar.

                                                                                                                                   13/04/2016

Kadının gönlünü yapamayan toplum:


Kadının gönlünü yapamayan, kadının gönlü kırık olan bir toplumdan hiçbir şey olmaz. Bu sebep ile yengelerden şikayet gelirse her şeyi sattı kumara bastı mailleri gelirse yayınları keseriz, şimdiden anlaşalım.
Sonra vay! niye böyle oldu demeyin.





05/07/2016

Blogun çalışma amacı:

Sitemiz bir uygulama sitesi olduğu için anasayfamızda bulunan bütün siteleri okuyup anlamadan başlangıç tablomuzu kullanmayınız. İlerleyen zamanlarda sitemizi daha iyi anladıkça bilmeden düzenlediğiniz kolonlara giden paralarınız için pişmanlık duymamanız için bu uyarı yapılmıştır.
Kaybetmenizi değil kazanmanızı istiyoruz.
Sitede bilinmesi gereken konuların tamamını sitenin alt tarafında yer alan fihrist listesinde bulabilirsiniz. Bültenlerde konulara değinmekten çok hafta ile ilgili analizlere yer vereceğiz. Her bültende hangi başlığın ne işe yaradığını yazacak olsak bütün bültenlerde gereksiz bilgi tekrarları olacaktır. Bu olumsuzluğun önüne geçmek için fihrist kısmını kullanmanız sitedeki bilgileri daha iyi anlamanızı sağlar. Bu nedenle bültenlerde sadece tablolar vereceğiz. Başlıklar ile ilgili açıklamaları fihristler kısmından bulabilirsiniz.
Fihristler kısmında yer alan başlıklar konunun hangi site içinde anlatıldığını gösterir. Konuya tıkladığınızda ilgili konunun yazıldığı bülten listelenir. Sitenin içine girdiğinizde başlığı bulabilirsiniz.

Her bültenin kullanım süresi diğer yazılarımızda belirttiğimiz gibi 1 haftadır. Başlıkta belirtilen tarih geçmiş ise o çekilişi yapılmış demektir. Aynı tarihin olduğu gün saat 21:00'a kadar kolonlarınızı yatırabilirsiniz.
Çeşitli nedenler ile bültenlerin yazımında aksama olursa son hafta için önceki haftalardaki bültenlerin başlangıç tablosunu kullanmayınız.
Marjinal durumu barındıran tablo ilgili haftanın bülteni için yazılan tablodur. Bir önceki haftanın veya daha önceki haftanın bültenleri o haftaya özgüdür. Kullanım süresi geçmiştir.

İyi çalışmalar.

23/09/2016

Aynısından bende yaparım:

Sitemizdeki bilgiler, dünyanın çeşitli yerlerinden toplanan otlar ile bir harıman yapılmıştır. Dağ- bayır, sıcak-soğuk, yağmur-çamur, kayalık-mayalık, demeden gece-gündüz, tilki gibi o dağ senin, bu dağ benim gezerek topladığımız otlar ile bir harman yapılmıştır.

Sincaplar kendilerince değerli buldukları tohumları kimsenin erişemeyeceği, bulamayacağı yere saklarlar. Sonra onun yerini unutur ve o tohum orada hayat bulur. İşimizi en zorlaştıran mahlukat bu olmuştur. Sen oraya nasıl girdinde o şifalı bitki çıkarabilecek tohumu oraya gömdün.
Bazı zamanlar oradaki otları alabilmek için halicopter yardımı alıyorduk. Başımızdan geçen nice hadiselere rağmen bütün otları toplayıp etkin bir şekilde Emine Beder tarifine uygun şekilde karıştırdık. Artık kazandan kepçe kepçe dağıtma zamanı gelmiştir. İnsanlar bilgilerden faydalanması için bilgileri internet sitesi haline dönüştürdük.
Uygun otlardan uygun miktarlarda kullanmanız durumunda sizde kazanacaksınız.

Böyle otlardan sincaplardan karışık bir örnek vermemizin amacı, sitemizde verdiğimiz bilgilere ulaşmak için akla hayale gelmeyecek kaynaklardan bilgiler çıkartıp farklı şekillerde kullandığımızı, izleyenin böyle bir maceraya girmesini engellemektir.
Bu kadar sıkıntı yaşayacağımızı bilsek inanın bizde girmezdik. Zannetmeyin ki böyle bir sistemi yaparım. Yaptıktan sonra da bütün ikramiyeleri toplarım.
O işler öyle o kadar basit değil. Bu kadarını bilmenizi isterim.

Bir kere bu sitedeki bilgiler çok basit aslında aynısını bende yaparım derseniz, bizde size yapamazsınız deriz. Aynısı olmayacaktır. Aynı verimi alamayacaksınızdır. 

Geometri-matematik ile aranız çok fazla iyi değil ise hiç bulaşmayınız çünkü içinden çıkamazsınız.
Sitedeki bilgileri kullanmanız durumunda kazanmamanız için bir neden bulunmamaktadır.
Bilgileri kullandınız doğru düzenleri buldunuz ama yine de ikramiye size çıkmadı ise ümidinizi yitirmeyiniz. Dikkat etmeniz gereken şey çok fazla miktarlarda para yatırmamaktır.

İyi çalışmalar.

Bir sonraki yazı için tıklayınız.

Aynı kategorideki yazılarımız için tıklayınız: Tanıtım01

FİHRİST-Blogdaki Konular

%100 (1) %100 çıkacaktır (1) +1 sayısı (1) 1<x<1000 (1) 100 sayfa yazı (1) 1444-Varna Savaşı-IV. Murat (1) 1996 Yazı (1) 200 karakter etiket sınırı (1) 2000'li yıllar (1) 360º (1) 404 hatası neden olur (2) 47 ronin (1) 80 sayısı (1) A.Smith (1) ABD (1) Adaletsizliğin kaynağı (1) Adnan Güney (1) Aklın dengesi nedir? (1) Alanında lider (1) Ali Cengiz (1) Ali Nesin (1) Ali Poyrazoğlu (1) Allah'ın hakkı 3'tür (1) anılamak (1) Anonim olsun (1) Araçların kullanımı (1) Asal olmayan sayılar (1) Asal olmayan sayıların adı nedir? (1) Asal Sayı (2) Atilla Yayla (1) ax²+bx+c=0 (1) Ayn Rand (1) Aynısından bende yaparım (1) Azrail işi bırakırsa (1) Baba ve evlat (1) Bağımlılık (2) Bağla düğmesi (1) Bakış açısı (2) Bardaktan fal bakmak (1) Barış ekonomisi (1) Başabaş noktası (1) Başlangıç tablosunda yapılan şekil değişikliği (1) Bedava bir para (1) Bedava peynir yalnızca fare kapanında olur (1) Behzat Ç. (1) Beleş ameleliğin lüzumu yok (2) Benzersiz kolon (3) Biçimlendirmeyi kaldır (1) Bilgilerde tutarsızlık var mıdır? (1) Bilgileri pazarlama (1) Bilginin geometrik artışı (1) Bilim ve asma kilit (1) Bilimin handikapı (1) Birim sayı (1) Birlikte çıkan sayılar efsanesi (1) Blog iletişim bilgileri (1) Blog Kullanma-anlama kılavuzu (1) Blog okurluğu (1) Blog temel amacı nedir? (1) Blog vizyonumuz (1) Blog yazarken yapmamanız gerekenler (1) Blog yazmanın 5 kuralı (1) Blog yazmanın 5 kuralı: Blogger nedir nasıl kullanılır? (1) Bloga son halini verme (2) Blogger (2) Blogger olmak (1) Blogger Olmanın Gerekleri Nelerdir? (1) Blogger yayın ayarları (1) Blogger yazı editörü tecrübelerim 1 (2) Blogger yazı editörü tecrübelerim 3 (1) Blogger yazı editörü tecrübelerim 4 (1) Blogger yazı editörü tecrübelerim 5 (1) Bloggerda tablo oluşturmak (1) Blogspot.com (1) Blogumuz 1. yaşında (1) Blogumuzun başarıya ulaşması için ne yapmamız gerekir? (1) Blogumuzun Çalışma Düzeni Nedir? (1) Blogun çalışma amacı (1) Blogunuza yapacağınız eklemeler-değişiklikler (1) Blok seçim nasıl yapılır (1) Bok boku; boklu suyun başında bulur (1) Bombacı (1) Bunun için nasıl bir varsayım yaparsak anlamlanır? (1) BURAYA DİKKAT! (1) Bültenlerin Başlangıcındaki Tablo Neyi Anlatır? (1) Büyük buhran (1) Büyük ikramiyenin aynı şehre çıkması (1) Celal Şengör (2) Cem Keçe (1) Cem Yılmaz (2) Ctrl+shift+yapıştır (1) Ctrl+yapıştır (1) Cümle yapısı bozuklukları (1) Çağın gerekleri (1) Çan eğrisi (1) Çember (1) Çevrimiçi olma özelliği (1) Çıkmayacak sayıları bulma çalışması (1) Çizgili tablo oluşturma (1) Darbe (1) Deli gömleği (2) Delilik (1) Delinin biri kuyuya taş atmış (1) Demokles'in Kılıcı (1) Dengeli bir blog yazmak (1) Depresyon (1) Derece değeri eksilecek sayı (1) Derece Satırı (1) Devletin çıkarları (1) Dışsallık (1) Din ile bilim arasında nasıl bir ilişki vardır? (1) Dinç akıl (1) Dipnot (anekdot) (2) Dizine ekleme işlemini es geçerseniz ne olur? (1) Doğalgaz topraklama çubuğu (1) Doğan güneş (1) Doğru bilginin kaynağı nedir? (1) Doğru zamanda doğru yerde olmak (1) Dövüş sanatı (1) Dünya yerine Evren demek (1) DYY (1) Editör araç çubuğu (1) Editör olma (1) ekonomik çıkar herşeyin üstündedir (1) Ekran görüntüsü alma aracı (1) Ekşi yazarı (1) Ele ayağa düşmek (1) Elektronik daktilo (1) Elon Musk (1) Emrah Serbes (2) En çok çıkan sayılar (1) En çok çıkan sayıların hikayesi (1) En iyi bloglar 2017 (1) endüstri devrimi 4.0 (1) Enflasyon (1) Enformasyona tabii olmak (1) Erkan Oğur (1) Eşek aydı (1) Eşşeğin aklına karpuz kabuğu (1) Etiketleme olayı (1) Etiketlerden menü oluşturma (1) Etiketten menü oluşturma (1) Excel (3) Excel Şablon Linkleri (1) ezbere iş yapmak (1) Facebook için planımız (1) Fakir köpek (1) FE klavyenin nimetleri nelerdir? (1) Felsefi deneme (1) Figür-fon ilişkisi (1) Fikir (1) Fikir geliştirme aşaması sonrası (1) Fikir geliştirme süreçleri (1) Fincancı katırlarını ürkütmemek (2) first lady (1) Fukara hırsızlığa çıkarsa ay ilk akşamdan doğar (1) Gauss (1) Gauss eğrisi (1) Gavur avratlar (1) Genel karakter (1) Geometri (1) Geriye vurdurma (1) Girişimcilik (2) Gizlilik politikası (1) Google (1) Google darbe yaptı! (1) Google drive (1) Google'a rekabet (1) Google'ın karşısına dükkan açmak (1) Google'ın otorite kabul etmesi (1) Görünmez el (1) göt göte yazmanın da bir anlamı olmayacaktır (1) Gram hesabı nasıl yapılır? (1) Grup düzeni kullanımı (1) GRUP DÜZENİ TABLO YORUMLARI (1) Grup düzenleri açısından değerlendirme (1) Güçlü Blog İçin Gerekenler (1) h1 (1) h2 (1) h3 (1) hakkı savunmak (1) Halimize ağlamaktan başka yapacak birşey yoktur (1) Havadan atmacılar ve piyadeler (1) Hayatın muhasebesi (1) Hazerfen Ahmet Çelebi (1) Heading tag (1) Hedef belirlemek (1) Hedef kitle nedir? (1) Herkes kendi bildiğini yapar (1) Herşeyini Hırsıza Göre Ayarlarsın (1) Hesap makinesinde KDV hesaplama (1) Hiç çıkmayan sayılar (1) Hikmet (1) Hiyerarşi (2) Hiyerarşik düzen (1) hizalama (1) Hoca (1) Hoplama-zıplama aralığı ekleme düğmesi (1) Horoz dövüşü (1) Hotmail (1) Işık (1) İçerik kaygısı (1) İçerik oluşturma rehberi (1) İddia Oyunlarında Çarkın dönüşü nasıldır? (1) İktisat tanımı (1) İlahi yardım (1) İlber Ortaylı (1) İlk hava akımını yakalamak (1) İlker Başbuğ (1) İndeksleme olayı (1) İnsan Eşref-i Mahlûkattır (2) İnsan herşeyi bilebilir mi? (1) İnsanın sınanması (1) İnternet kaynakları (1) İrrasyonel (1) İsim hakkı (1) İsmet Özel (2) İstatistikî insan (1) İşbölümü ve uzmanlaşmanın hedefi ne olmalıdır? (1) İşbölümü-uzmanlaşmanın para ile ilişkisi nedir? (1) İşi şansa bırakmak (1) İzleyenlerin artması (1) Jeopolitik konum (1) Jet hızında dizine nasıl eklersiniz (1) Jileti ters vurduğunuzda ne olur? (1) Kader gayrete aşıktır (1) Kadın asker (1) Kadının gönlünü yapamayan toplum (1) Kadının gücünü dengeleyecek şey (1) Kadınlar parayı neden sever (1) Kafa Açan Müzikler (1) Kafa konforumuz (1) Kafamda deli sorular (1) Kanada'da yaşamak (1) Kanunî Sultan Süleyman (1) Karabüklü (1) karşılaştırmalı üstünlükler (1) Kayıt düğmeleri (1) Kaynatasızlar (1) Kazanmanın püf noktası nedir? (1) Kazanmanın tek yolu (1) Kazanmanın yöntemleri (1) Kazanmanızı istiyoruz (1) Kendi çıkarını herşeyin üzerinde tutan insan (1) Kendinden 91 cm ileride olmak (1) Kendine kendinin Ellerinden Bir Gül Ver (1) Keynes (1) Kişisel gizlilik hakları (1) Kitap-dergi (1) Kitaplar neyi anlatır? (1) Klavye eğitimi konusunda terslik var mıdır? (1) KMPZT (1) Kolon üst sınırı (1) Kompozit sayı (3) Konuk yazar (1) Korkma (1) Kullanıcı odaklı (1) Kumar teşvik edilmemektedir (1) Kumar-Ticaret Arasındaki benzerlik (1) Kumarbaz olmak (1) Kültür-siyaset (1) Liderlik prensibi (1) Liyakat sahibi (1) M.Serdark (1) Maddeleme (1) Mağazacılık sektörü (1) Mail yolu ile blog yayınlama (1) Makine sahibi bayiler (1) Maldivler veya bahamalar (1) Marka değeri (1) Matematik (1) Matematik ve oyun (1) Maximum kolon sayısı (1) Melek yatırımcı (1) Microsoft (1) Mim (1) Muhtelif araçlar (1) mutlak üstünlükler (1) Müdahale yok ise ne olabilir? (1) Müptezeller (2) Nasreddin hoca (1) Navigasyonlu etiket (1) Ne için yazmalıyım (1) Neden hiç sayı bilmeden kazanmak gibi bir hedefiniz olsun? (1) Neden üniversite okunur? (1) Normal eğri (1) Office (1) Oğlu babasına bakmaz (1) Okeye dördüncü lazım (1) Okur kitlesinin nabzı (1) Olasılıklar çemberi (1) Olasılıklar Çemberini daraltmak (1) Olasılıklar Çemberinin Daralması (1) On numara sıra düzeni parametresi (1) On numara yazıcı ayarları (1) On numarada nasıl kazanılır? (1) OneDrive (1) Onur Akın-Bana bir gül ver (1) Önemli bloglar (1) Önemli uyarı (1) Örneklem (1) ÖSS (1) özelleştirme (1) Özgün içerik nasıl oluşturulur (1) Özgür ansiklopedi vikipedia (1) Para Gücünü Nereden Almaktadır? (1) Para nedir? (1) Para olmasa ne olurdu? (1) Paranın hikayesi (1) Parayı saklama becerisi (1) Paylaşım mücadelesi (1) Paylaşma platformu özelliği (1) Pilatin (1) Ping atma olayı (2) Ping nasıl atılır (1) Pratik-1 (1) Pratik-2 (1) Pratik-3 (1) Prof. Dr. Erdoğan Alkin (1) Program linkleri (2) PSK (1) Q Klavyenin nimetleri nelerdir? (1) Rassal (1) Rassal seçim (1) Rasyonel (1) Rekabet (1) Rekabet makinesi (1) Resim ekleme düğmesi (1) Risk budur! (1) robot.txt (1) sa'y ü gayret (1) Sabit bir kolonu sürekli yatırmak (1) Sabit derece tablosu kullanımı (1) Salaklık (1) saldım çayıra mevlam kayıra (1) sanat (1) Savaş ekonomisi (1) Sayılar kitabı (1) Sayısal loto yazıcı ayarları (1) Sayısal lotoda kazanma olasılığı nedir? (1) Sayısal oyun çekilişlerinin canlı olarak yayınlaması (1) Sayısal oyun mantığı (1) Sayısal oyunlar alanında uzmanlık (1) Sayısal oyunlar blog (1) Sayısal oyunlar nedir ne değildir? (1) Sayısal Oyunlarda Tutturmak Neden Zordur? (1) Sayısal Oyunları Neden Tutturamayız? (1) Sayısal Oyunların Karakteri Nedir? (1) Sayısal Oyunların Matematiği nedir? (1) Sayısal oyunlarındaki en önemli bilinmezlikler (1) Sayısal oyunlarının düzenlenmesinin amacı nedir? (1) Sayısal ürün (2) Sayısal ürün pazarlaması (1) Search console (1) Seç Satırı (1) Sedat Peker tarzı giriş cümlesi (1) SEO olayları (3) Serbest piyasa koşulları (1) Shantel-Citizen of planet paprika (2) Sheraton otel (1) sıfır km OPEL (1) Sıra düzeni anlatımı (1) Sıra Satırı (1) Sıralama ve filtreleme (1) Sistem tablosu (1) Site haritası oluşturma (1) sitemap.xml (1) Sitenin kalbi (1) Smile işareti (1) Son balonlar (1) Sorular ve cevapları (1) Spor oyunlarında dönen entrikalar (1) Stopaj (2) Strateji (1) Strateji üretmek (1) Stratejik düşünce (1) Suya yazı yazmak (1) Süper lotoda kazanma olasılığı nedir? (1) Şablon hizmeti (1) Şans eseri (1) Şans oyunları (1) Şans topu yazıcı ayarları (1) Şans topunda nasıl kazanılır? (1) Şanslı ile şanssız karşılaşırsa (1) Şarap Fıçısı (1) Şike var ise nasıldır? (1) Tablo sıralama neyi ifade eder? (1) Talat Doğan (1) Tamamla bizi ey aşk (1) Tarihi eserler-kronolojik liste (1) Tartı ile satılan ürünler (1) Taşı parçalayan suyun gücü değil devamlılığıdır (2) Taşlayan olmaz ise (1) Teaser Nedir? (1) TED (1) Tek-Çift Durumu (1) Tekamül (1) Tekamül süreci (1) Tekamül sürecinin başlangıcı nedir? (1) Tekere çomak (1) Telsiz kullanım ücreti (1) Tereyağından kıl çeker gibi (1) Tırnak (1) Ticaret nedir? (1) Toplam Zaman Nasıl Hesaplanır? (1) Toplum mühendisliği (1) Tornet zamanı (1) Total Sütunu (1) Traş keyfi (1) Tüm yönleriyle (1) Türev (1) Türk işi (1) Türk kadını (1) Türk Kadınlarının Gavur Erkek Merakı nedir? (1) Tweetdeck (1) Uçurtma aşkı zamanı (1) Üçkağıt ekonomisi (1) Üniversite süreci-mezun olmak (1) Üst menüden hazzetmeyen izleyenlerimiz (1) Üstad (1) Varsayım (2) Varsayım kullanımı (2) Varsayım nedir? (1) Ve'l-Asr (1) Vedat Ali Dalokay Caddesi (1) Vergi (1) Veronica (1) Video ekleme düğmesi (1) Video Köşesi (1) Weblog (1) Word (1) Yalan üzerine inşaa (1) Yalnızca blog yazarlarının dikkatine! (1) Yarı olmasının yüzde değeri nedir? (1) Yaşa Göre Yaşanılan hayatlarda Neler var? (1) Yayın ilkeleri (1) Yazı editör çeşitleri (1) Yazı editörü hakkında tecrübelerimiz (1) Yazı karakter tuşu (1) yazı kronolojik listesi (1) Yazıcı ile kolon yazdırma (1) Yazmaktaki motivasyonumuz nedir? (1) Yeni eklenen parametre (1) Yeni normal (1) Zıtlıklar (1) Zoti nedir? (1)
Copyright ©2018 Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.