Blogda Arama-Tarama

Yeni Eklenen Parametrelerimizin Kullanımı

02/04/2016

Yeni eklenen parametreler sitemizde sayısal oyunlara (şans oyunları) eklediğimiz değerlendirme parametrelerinin nasıl kullanılacağı ve diğer konularda bilgi vereceğiz. İzleyenlerimizin artması ile gelen soru ve talepler çerçevesinde yeni parametreler ekleyeceğiz. İzleyenlerimiz bu parametreleri kullanarak olasılıklar çemberini daraltacak kesin sonuçları veren düzenleri bularak büyük ikramiye kazanacaklarıdır. Haftalık bültenlerimizde bu parametrelerin kullanımı ile çıkan sayıların düzenlerini
görebileceksiniz. Bundan sonraki haftalarda hangi düzenlerden gelebileceği konusunda fikriniz olacaktır. Bu düzenleri sitemizde veriyoruz. Seçtiğiniz sayıları bu düzenlere uygulayarak doğru sayıları bulmaya, benzersiz kolonları yakalayarak büyük ikramiyeyi kazanacaksınız. Kazanmanızı istiyoruz.

1012. haftada sayısal loto bültenimiz ile tablomuza yeni bir parametre eklemiş ve bu parametreyi diğer oyunlara da uygulayarak bültenlerimizi hazırlamaya devam edeceğiz.
Bu bültenimizde yaptığımız değişiklikleri ve eklentileri bulacaksınız.


GRUP VE SIRA PARAMETRESİNİN KULLANIMI:

Bu anlatımımızın anlaşılması açısından sayısal loto 1012. haftanın tablosunu buraya ekleyeceğiz.

sayısal loto tablosu


1-GRUP TAHMİNİ:

Grup tahmin tablomuzu artık bu şekilde vereceğiz. Seçimlerinizi yine aynı yöntem ile yapacaksınız.
Grubun sağında yer alan satırlar ise size seçim yapmanız konusunda bir fikir verecektir.
Aynısını seçmemenizi satırdakilere benzer seçim yapmanızı tavsiye ediyoruz.
grup tablosu


Grup düzeni kullanımı:

Burada baktığınızda tespit edeceğiniz grup ve belirleyeceğiniz düzen ile nokta atışı yapacak 1 tane kolon düzenleyebilirsiniz.
Daha önceki haftalarda seçimleri sizin yapmanızı istemiştik. Burada bir kaç kolon düzenleyerek doğru sayıları yakalamanız mümkündür.
Örneğin yukarıda anlattığımız gibi bir grup seçtiniz. Önem sırasına göre belirttiğimiz sıradan 1. olanını seçtiniz. 1-11211 grup ve aynı hizadaki sıra düzeni için;
Burada satırda bulunan sıra düzenlerinin tavsiyenin aynısını seçmenizi istemiyoruz.
Bir fikir vermesi açısından önemlidir.
Sayılarımızı seçerken;
1. sayı seçimimizi;
1.gruptan 2. sıradaki yani ilk sıralardan seçiniz denilmek isteniyor.
Bu sayı 1. sıradan da olur 3. sıradan da 2. sıradaki sayıyı seçmemiz durumunda, 9 sayısını seçeceğiz.
2. sayı seçimimizi;
2. grup 3. sıradan seçiniz denilmek isteniyor.
Buradan 17 sayısını seçeceğiz.
3. sayı seçimimizi;
3. grup 8. sıradan seçiniz denilmek istiyor.
Buradan 25 sayısını seçeceğiz. 
4. sayı seçimimizi;
3. grup 3. sıradan seçiniz denilmek istiyor.
Buradan 22 sayısını seçeceğiz.
5. sayı seçimimizi;
4. grup 3. sıradan seçiniz denilmek istiyor.
Buradan 32 sayısını seçeceğiz.
6.sayı seçimimizi;
5. gruptan 3. sıradan seçiniz denilmek istiyor.
Buradan 41 sayısını seçeceğiz. 

Bu şekilde kolonumuzu 9-17-25-22-32-41 sayıları ile düzenlemiş oluyoruz. Sıralamanın önemi yoktur önemli olan sayıların belirlenmesidir.
Bu tahmin ise nokta atışı bir tahmindir.
Biz burada örnek olması açısından aynısını kullandık siz kolonlarınızı düzenlerken bir iki tanesini veya tamamını değiştirerek sayılarınızı belirleyebilirsiniz yada kendi belirlediğiniz düzende seçiminizi yapabilirsiniz.
Grup seçiminiz sabit kalması gerekmektedir. Belirlediğimiz Grup ve sayıların sırasını siz değiştirebilirsiniz.
Bu parametremizin kullanımının anlatımı biraz uzun oldu ama bunu uyguladığınızda bir iki alıştırma ile daha kolay kullanacak ve daha çok tutacağınız bir seçim türüdür.
Buradan bir hatırlatma yapmadan geçilmemesi gereken bir diğer konu ise yan tarafta bulunan grup düzenleri tek kullanımlıktır. oradaki gruplar sabit kalacak ve sıraları değiştirerek grup düzenine sadık kalarak istediğiniz kadar seçim yapabilirsiniz.
Yine önceki bültenlerimizde olduğu gibi grup düzeninizi belirledikten sonra o düzen üzerinden seçimlerinizi yapıyorsunuz.

Burada grup tahminini sabit tutarak, sıralarınızı değiştirerek, sayılarınızı nokta atışı ile daha kesin belirleyebilirsiniz.
sayısal oyunlarında (şans oyunları) prensip hiç oynanmayan kolonları düzenlemektir. Bu kolonları kimsenin bilemeyeceği için bu yöntemleri kullanmak sizi bir adım öteye taşıyacaktır.

Yukarıdaki açıklamamızda 1012. haftadaki açıklamamıza yer verdik. Buradaki anlatım hemen hemen tamamını açıklamaya yetmiştir. Bunlara ilave olarak ek bilgi olursa eklenecektir.

10/04/2016


SABİT DERECE TABLOSU KULLANIMI:

sabit derece tablosu
Bu tablomuzun kullanımını ana sayfamızda vermiştik burada kısaca açıklayarak bu haftaki bültenimizi sonlandıracağız.
Burada bulunan sayıların kullanımı şöyledir.
Numaralandırılmış satırda sayıların toplamı 6'yı vermektedir. Bu 6 sayısı sizin toplam bir kolonda düzenleyeceğiniz sayı adetidir.
Örneğin; 1. satırı inceleyecek olursak, 1221 için;
Derecesi 0 olan sayıdan 1 adet seçeceksiniz.
Derecesi 1 olan sayıdan 2 adet seçeceksiniz.
Derecesi 2 olan sayıdan 2 adet seçeceksiniz.
Derecesi 3 olan sayıdan 1 adet seçeceksiniz.

Şeklinde oluşturulmuş bir şablondur.

1. satırda olan şablonu sabit kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bunun dışında ilk 10 şablonun çıkma ihtimali daha yüksektir.
Bunların dışındaki satırların çıkma ihtimali fazla bulunmamaktadır.

13/07/2016


Derece değeri eksilecek sayı:

Sayısal oyunlara bu tarihten itibaren yeni bir parametre ekleyeceğiz. Parametrenin kullanımı aşağıda bulunmaktadır. Sayısal lotoda 1027. hafta, süper lotoda ise 456. haftadan sonra kullanılmaya başlamıştır. On numara ve Şans topu oyunlarına da eklenecektir. 
İlgili haftalardaki bültenlere (1027,456. hafta) açıklamalarını yazmıştık. Yeni eklenen parametre olması ve genel açıklama olması nedeni ile buraya da eklenecektir.

Bu hafta sayısal oyunlara (şans oyunları) yeni bir parametre ekleyerek başlayacağız. Bu parametre bugünden(13/07/2016) itibaren bütün oyunlarda olacaktır.
Seç satırındaki sayılar kırmızı renktedir. Bu sayıların arasında siyah renkte sayılar bulunmaktadır.
Siyah renkte olan sayılar bu hafta derecesi değişecek sayıları işaret eder. Bu sayılar 6 adettir.
Kısaca açıklamak gerekirse bu şu anlama gelmektedir. 49 adet sayıdan derecesi değişen sayılar 12 adettir. 12 adet sayının dışında derecesi değişen bir sayı bulunmaz. 37 adet sayının ise sonraki hafta için derecesi değişmeden sabit kalır. Bu sayılardan 6'sını çıkan sayılar oluşturur.
Diğer 6 sayı ise tablomuzda kırmızı sayılar arasından siyah renkte işaretlediğimiz sayılardır.
Bu sayılar çıkan sayılar arasında olmasa bile derece değerleri değişir. Çıkan sayılar arasında olmaz ise değeri düşer, çıkan sayılar arasında olur ise değeri sonraki haftada değişmeden aynı kalır.

Bazı sayılar bazı zamanlarda dinlenmeye geçebilir veya çok tercih edilebilir. Bu nedenle derece düzenini bu olayı tespit etmeye yarar. dinlenmeye geçmesi durumunda veya tercih edilmesi durumunda bu sayıların dereceleri 0 olacaktır. Uzun bir süre kendini 0 da unutturan sayılar vardır bu gibi konuların üzerinde durmayacağız böyle enteresan meraklarınız var ise tablomuzdan bu değişimlerini nasıl olduğunu tablolarımızdan tespit edebilirsiniz.


BU SAYILARDAKİ RENKLENDİRME NASIL KULLANILACAKTIR?

Bir sayı satırda kırmızı renk sayı arasından siyah renk işaretli ise o sayının derecesi önümüzdeki hafta 1 eksilecek demektir. Bu eksilmeye karşılık her hafta 1-2 adet sayı bu sayılar arasından gelmektedir. Sayısal loto için belirtmek gerekirse 3 adet belirli zamanlarda gelmektedir. Bu gelme zamanlarını sitemizde belirteceğiz. Bu sayılardan 3-4 gelme ihtimali vardır şeklinde belirteceğiz. Önceki bültenlerimizde ve sitelerimizde bir sayının derecesi düşük ise o sayının çok seçildiğinden bahsetmiştik.
Aşağıdaki tablodan inceleyecek olursak, 18 sayısı önümüzdeki haftanın tablosunda eğer bu hafta çıkmaz ise derecesi 0 değerini alacak demektir. Bu şekilde belirtmemizin amacı bu sayıların durumlarını bilerek seçip seçmemeye karar vermektir.
Özel olarak sitelerimizde ve bültenlerimizde bu düzenin ayrıntılarına satır aralarında değineceğiz.
Bu sayılar arasında çok seçilen sayılar var ise bu sayılardan çıkmayacaktır. (Derecesi düşük olan sayılar)
Bu sayıların durumundan haberdar olup tamamını eleyebilirsiniz. Seçimlerinizde bulundurmayabilirsiniz. Derecesini uygun bulduğunuz sayıları seçimlerinizde bulundurabilirsiniz.
Her hafta bu sayıların durumunu açıklayan yazımızı haftalık bültenlerimize eklemeyeceğiz isteyenler bu açıklamayı sayısal oyunların açıklamalar kısmından bulabilirler. Ayrıca bu konu yeni eklenen parametreler sitemize de eklenmiştir.

İlerleyen zamanlarda oyunlara parametre eklememiz durumunda buradaki bilgiler güncellenecektir.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.

***

16/08/2016

On numara sıra düzeni parametresi anlatımı:

On numara oyunu için 733. haftadan itibaren yeni bir parametre ekleyeceğiz.
Bu parametre sadece on numara için geçerli olacaktır. Diğer oyunlarda yardımcı olabileceğini düşündüğümüz takdirde veya izleyenlerimizden gelen talepler doğrultusunda eklenebilir.
Sıra düzeni parametresinin kullanımını buraya ve 733. haftanın parametresine ekleyeceğiz.

sıra düzeni tablosu
733. haftadan itibaren bu tabloyu bültenlerimize her hafta ekleyeceğiz. O haftadan itibaren çıkan sıra düzeninin nasıl bir düzen ve bu tablodan hangi sıra düzeninden çıktığını belirteceğiz.
Tabloda bulunan sıra düzenlerinin önem sırasını dikkate alınız. Bu tablodan muhtemelen çok gerilerden gelmeyecektir.
Bu tablonun işleyişi de yine grup düzeni gibidir. İşleyişini ayrıntılı bir şekilde aşağıda anlatacağız.

anlatım amaçlı tablo yerleşimi
Yukarıdaki tabloyu aşağıda bulunan iki düzeni karşılayacak şekilde örnek bir çalışma yaptık.
Sizde kendi seçtiğiniz grup ve sıra düzenini belirledikten sonra seçtiğiniz grupların altını yukarıdaki gibi çiziniz daha sonra iki düzenin kesiştiği noktada bulunan sayıları seçmek için işaretleyiniz.
Daha önceki bir yazımızda sitemiz santraç ya da sudoku halini alacak sanırım demiştik.
Yukarıdaki işlem sudokuya benzer oldu.
Yukarıdaki tablodan 15 adet sayı seçmiş oldum. Bu rassal seçim olduğu için kendiniz sıfırdan başlayarak her seferinde yeniden düzenlemeniz şansınızı artıracaktır.
Bu seçtiğiniz 15 sayıyı programdan kodladığınızda veya daha fazla da seçebilirsiniz. Çıkan bütün kolonları isterseniz oynayabilirsiniz. Çok fazla bir meblağ tutmayacaktır sanırım. Bu düzenlerin sayılarının toplamı 32'dir. 32 adet sayıyı denk getirmeniz durumunda 32 adetlik bir kümeniz olacaktır.
Tablodan sayıları dikey ve yatay olarak saydığınızda grup ve sıra düzenlerini çıkması muhtemel sayıları derece düzenlerine göre değerlendirerek seçtik.
Sizde buna benzer seçimlerinizi öngörülerinize göre yapabilirsiniz.


İşleyiş düzeni:

Her hafta on numara için başlangıçta verdiğimiz tablomuzda dikey sütunda bulunan sıra düzenleri bulunmaktadır. Yukarıda bulunan tablomuzdan 1 tane sıra düzeni seçiniz.
Seçilen grup düzeni : 44333
Seçilen sıra düzeni  : 43332
olsun.

Örneğin; 1. sırada bulunan 43332 düzenini seçmiş olalım.
Sıra düzenleri 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 şeklinde yan yana bulunmaktadır. Sütundan aşağı baktığınızda bu sıra numaralarının altında çıkan sayılar vardır. Yukarıdaki haftalık verdiğimiz tablodan bakacak olursak, 7. sıradan çıkacak sayılar; 9-16-28-38-45-51-66-76 sayılarıdır. Bu sayıların toplam adeti 8'dir.
43332 sıra düzenine göre;
7. sırada bulunan sayılardan 4 adet,
3. sırada bulunan sayılardan 3 adet,
10. sırada bulunan sayılardan 3 adet,
5. sırada bulunan sayılardan 3 adet,
1. sırada bulunan sayılardan 2 adet,
çıkacağını varsayalım.
Hangi sıralardan kaç adet sayı seçeceğiniz belirlenmiş oldu.
Belirlediğiniz bu sayılar çerçevesinde;
7. sıradan 4 adet sayı seçimini sütunda bulunan sayıların derece durumlarına göre değerlendirerek seçiniz.
Diğer sıralardaki düzenleride bu şekilde belirleyebilirsiniz.
Buradaki sayıların toplamı 15 yapıyor diğer sıra düzenlerinden de 10 adet seçmeniz gereken sayılar sınırını geçebilir. Bunun bir sakıncası bulunmamaktadır.

Sütunlardan yapacağınız seçimleri sayıların derecelerini dikkate alarak yapınız.
Zamanla tecrübe kazanmanız durumunda isabetli sıra düzenini seçerek doğru sayıları yakalayabilirsiniz. Konunun tamamı yukarıdaki şekilde uygulamalı olarak anlatılmıştır.

Yukarıdaki yaptığımız sıra düzeni anlatımı modelini bütün oyunlara uygulayabilirsiniz. Her oyun için ayrı ayrı kullanım şeklini yazamayacağız. Özel bir durum olması durumunda ilgili sitedeki bültenden anlatım yapılacaktır.
Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.

06/07/2016

YENİ PARAMETRE:

On numara için 727. hafta için yeni parametre eklenmiştir. 727. haftadaki bültende ayrıntısını bulabilirsiniz.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimle,

İyi çalışmalar.

16/08/2016

YENİ PARAMETRE:

On numara sitemize 733. haftadan itibaren sıra düzeni ile ilgili bir parametre ekledik. Bu parametrenin anlatımını on numara sitemizde bulabilirsiniz.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimle,

İyi çalışmalar.

22/09/2016

SIRA DÜZENİ PARAMETRESİ KULLANIMI:

İnternet sitelerindeki bültenlerde bu zamana kadar sıra düzeni kullanımını izleyenin tercihine bırakmıştık. Bu parametre için seçilmesi gereken bir düzen belirtmemiştik. Bu düzeni ise yine grup düzeninde olduğu gibi sıra düzeninde olduğu gibi ondan biraz farklı olarak vermeye çalışacağız.

Bu parametreyi 4 tane oyun için yazdığımız bültenlere ekleyeceğiz.
Bu parametrenin kullanımı ise; bir sıra düzeni vereceğiz. Bu değerin hangi sıradan çıkacağını sizden bulmanızı isteyeceğiz. Seçeceğiniz grup ve sıra düzeni ile olasılıklar çemberini daha da daraltmış olacaksınız. Bu sayede oluşturduğunuz varsayımlar ile düzenleyebileceğiniz kolonlar azalacaktır. Büyük ikramiyenin o düzenlere çıkması durumunda kazanmamanız için bir neden bulunmamaktadır.
Örneğin sayısal loto için  21111 sıra düzenini vermiş olalım.

Öncelikle 2 sayısının seçtiğiniz grup ve derece düzeni ile uyumlu olacağını değerlendirmeniz gerekecektir. Bu şekilde her sütun için 1 sayı olacak şekilde yukarıdaki sayıları yerleştirdiğinizde bir kolon oluşturmuş olacaksınız. Bu sayede elinizde grup, derece, sıra düzeni uyumlu bir kolon olmuş olacaktır. Bu düzenlerin bir arada çıkması durumunda büyük ikramiyeyi kazanmamanız için bir neden bulunmamaktadır. Verdiğimiz bu 3 parametredeki bilgileri birbirine uyumlu olacak şekilde seçmek size kalıyor.
Sıra düzenini parametrelere eklerken yukarıdaki sıra sütunlarından seçmeniz gereken sayının adetini size bırakmıştık. İzleyenlerimizin daha yüksek isabet sağlaması açısından bu düzeni de vereceğiz.

Bu zamana kadar kullandığınız iki parametre ile bile büyük ikramiye kazanmanın o kadar zor olmadığını gördünüz. Bu parametreyi de kullanmanız durumunda olasılıklar çemberini daha da daraltmış olacaksınız. Bu durum daha az kolon oynayarak büyük ikramiye kazanma şansı demektir.

Bu tablonun önemini bültenlerimizde değerlendirmeleri yaptıkça daha net göreceksiniz.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimle,

İyi çalışmalar.

04/10/2016

ÇİZGİ DÜZENİ:

Yukarıda sıra düzeni ve grup düzeni parametrelerinin bir arada kullanımı yazımıza bir özellik daha ekleyeceğiz. Öncelikle en fazla sayının çıkacağını düşündüğünüz 1-10 aralığında yer alan sıralara dikey bir çizgi çizin, daha sonra yine çıkacağını düşündüğünüz grup düzenleri için grup düzenlerinin bulunduğu sayıların altına birer çizgi çizin demiştik.

İzleyenlerimizden gelen mailler doğrultusunda tablomuzu yeniden revize ediyoruz. Artık tablolarımızın tamamı bu şekilde gelecektir. Bültenlerimizde verdiğimiz tabloda köşelerin arasında sayılar bulunacak ve size sadece sayıları derecelerine göre değerlendirerek çıkabilecek sayıları seçeceksiniz.
Aşağıdaki tabloda örneğini bulabilirsiniz.

on numara çizilmiş hazır tablo
Dikkat ederseniz tabloda seç satırında bulunan sayılar siyah çizgilerin köşelerinde kalmıştır. Çıkabilecek satır ve sütunları çizdiğinizde oluşacak şekil budur. Siz bir kaç tanesini çizerken biz artık hazır vereceğiz ve siz sadece grup ve sıranın yanlarına çıkabilecek sayı adetlerini yazıp sayıları o adetlere göre seçecek ve çıkan sayılar sonucunda kolonlarınızı bu sayılara istinaden düzenlemiş olacaksınız.
Yukarıdaki tabloda 15 civarında rassal sayıları seçtim ve çizgileri kesiştiği köşeleri yuvarlak içine aldım. Yuvarlak içindeki sayılar kolonlarda düzenleyeceğim sayıları belirtir.
Dikey sütun yatay satırlardan hangi satırlardan sayıları seçeceğimi derece durumuna göre belirledim.
Daha sonra çıkabilecek sayıları işaretledim.
Kolonları düzenlerken bu sayılar arasından seçim yapacağım. En az kolon düzenleyerek büyük ikramiyeyi yakalamaya çalışacağım.
740. haftanın tablosu için özel bir yorum yapacağız bu yorum için ilgili bülteni mutlaka okuyunuz.
740. hafta için on numaradan beklentilerimiz çok güzeldir.

4 tane oyun için tablomuzun şekli artık bu şekilde verilecektir.

İyi çalışmalar.

18/10/2016

GRUP DÜZENLERİNİN KOLAYLIK-ZORLUK SIRASI:

On numara için çıkan sayıların grup düzenlerinin zorluk derecesini belirten yeni bir parametreyi gösteren tablomuz eklenmiştir. Tablo bu tarihten sonra her hafta on numaraya eklenecektir. Gerekli görülmesi durumunda diğer oyunlarada bu tablomuz kendi düzeni ile eklenecektir.

grup düzeni kolay ve zor sıralaması
Bu tablomuzda bulunan grup düzenlerini yorumladığımızda sıralamadan aşağı doğru gidildikçe düzenlerin çıkma ihtimallerinin zorlaştığını görüyoruz. Bu durumda yine zor düzenlerin zor zamanlarda gelebileceğini düşünebilirsiniz. Hafta devir etmiş veya birden fazla devir gerçekleştirmesi durumunda ise yine bu tablodan sırası aşağılarda olacak şekillerde gelebilir.
Her hafta verdiğimiz seçim tablolarınızda bulunan grup düzenlerinin bu tablodan yerlerini tespit edebilirsiniz. Bu tabloda bulunan grup düzenleri geneldir yani seçim yapılması açısından uygun değildir. Sadece kontrol tablosu için kullanılabilir. Seçeceğiniz grup düzeninin yerinin kolay veya zor olduğu konusunda fikir verecektir.


ÇIKACAK SAYILAR TABLOSU:

Bu tablo bütün oyunlarda bulunmaktadır. Süper loto zor bir oyun olması nedeni ile izleyenlerin talepleri doğrultusunda bu tablo çekilişten önce bütün izleyenlerin kullanımına açıktır.
Bu tablonun amacı sayıları belirli kriterler ile önem sırasına göre sıralamaktır. Bu tablo 2 parçadan oluşmaktadır.
Genellikle çıkan sayılar ağırlıklı olarak 1. tablodan gelmektedir. İki tablodan oyunun çıkan sayılarına istinaden çekişli kombinasyonlarda çıkabilmektedir.
On numara için 22 sayı çeşitli kombinasyonlarda çıkabilmektedir.
10-12
12-10
15-7
16-6
gibi kombinasyonlarda çıkmaktadır.

Şans topu içinde aynı durum geçerlidir.

süper loto ve sayısal loto için;
6-0 Tek parça
0-6 Tek parça
3-3 İki parça
4-2 İki parça
2-4 İki parça
5-1 İki parça
1-5 İki parça
kombinasyonları ile çıkmaktadır.

Bu tablomuz için burada örnek vermeyeceğiz. Bu tablo bütün oyunlarda her hafta bültenlerde bulunmaktadır.
Çekiliş yapılmazdan önce bu tabloyu temin etmek isteyen izleyenlerimiz Buradan bize yazabilirsiniz. bölümünden veya mail yolu ile istek belirtebilirler.


20/06/2017

Adres düzeni:

Adres düzeni sitelerimize eklediğimiz yeni bir parametredir. Bu parametre konumlarda bulunan sayılardan bağımsız olarak sayıların dikey ve yatay birleştiği konumu gösterir.

Son haftanın durumuna göre çıkma ihtimali fazla olan adresler vardır. Bu adresleri şimdilik sitelerimize eklemeyeceğiz.
Sitelerimize emek vererek çalışmalarını belirli bir seviyeye getirmiş izleyenlerimizle bu bilgileri paylaşmayı planlıyoruz. Bu bilgi sayısal oyunların (şans oyunları) diğer düzenlerinden farklı olarak önemlidir.

Adres düzeni SEÇ satırında bulunan sayının sütun numarası ve bulunduğu grubu aynı anda gösterir. Sayı 2 basamaklı ise soldan ilk basamak sütunu ikinci basamak ise bulunduğu grup düzenini gösterir.
Adres düzeni sayısı 3 basamaklı ise soldan 2 basamak her zaman için 10 olacaktır. 10 sayısı 10. sutünda bulunduğunu gösterir.
3 basamaklı adreste soldan 3. ise 2 basamaklı adres düzeninde olduğu gibi sayının bulunduğu grup düzenini gösterir.

Adres düzeninin çok fazla bir ayrıntısı yoktur. Fakat kendisinin varlığından haberdar olmak önemli bir avantaj olacaktır.
Bunun kullanımını sitelerimize vermeyeceğiz.

Çıkan sayıların adres düzenlerini bültenlerin değerlendirme kısımlarına ekleyeceğiz.
Buradan çıkan sayıların adreslerini tespit edebilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Bir sonraki yazımızı okumak için tıklayınız.

Aynı kategorideki yazılarımız için tıklayınız: Teknik01

FİHRİST-Blogdaki Konular

%100 (1) %100 çıkacaktır (1) +1 sayısı (1) 1<x<1000 (1) 100 sayfa yazı (1) 1444-Varna Savaşı-IV. Murat (1) 1996 Yazı (1) 200 karakter etiket sınırı (1) 2000'li yıllar (1) 360º (1) 404 hatası neden olur (2) 47 ronin (1) 80 sayısı (1) A.Smith (1) ABD (1) Adaletsizliğin kaynağı (1) Adnan Güney (1) Aklın dengesi nedir? (1) Alanında lider (1) Ali Cengiz (1) Ali Nesin (1) Ali Poyrazoğlu (1) Allah'ın hakkı 3'tür (1) anılamak (1) Anonim olsun (1) Araçların kullanımı (1) Asal olmayan sayılar (1) Asal olmayan sayıların adı nedir? (1) Asal Sayı (2) Atilla Yayla (1) ax²+bx+c=0 (1) Ayn Rand (1) Aynısından bende yaparım (1) Azrail işi bırakırsa (1) Baba ve evlat (1) Bağımlılık (2) Bağla düğmesi (1) Bakış açısı (2) Bardaktan fal bakmak (1) Barış ekonomisi (1) Başabaş noktası (1) Başlangıç tablosunda yapılan şekil değişikliği (1) Bedava bir para (1) Bedava peynir yalnızca fare kapanında olur (1) Behzat Ç. (1) Beleş ameleliğin lüzumu yok (2) Benzersiz kolon (3) Biçimlendirmeyi kaldır (1) Bilgilerde tutarsızlık var mıdır? (1) Bilgileri pazarlama (1) Bilginin geometrik artışı (1) Bilim ve asma kilit (1) Bilimin handikapı (1) Birim sayı (1) Birlikte çıkan sayılar efsanesi (1) Blog iletişim bilgileri (1) Blog Kullanma-anlama kılavuzu (1) Blog okurluğu (1) Blog temel amacı nedir? (1) Blog vizyonumuz (1) Blog yazarken yapmamanız gerekenler (1) Blog yazmanın 5 kuralı (1) Blog yazmanın 5 kuralı: Blogger nedir nasıl kullanılır? (1) Bloga son halini verme (2) Blogger (2) Blogger olmak (1) Blogger Olmanın Gerekleri Nelerdir? (1) Blogger yayın ayarları (1) Blogger yazı editörü tecrübelerim 1 (2) Blogger yazı editörü tecrübelerim 3 (1) Blogger yazı editörü tecrübelerim 4 (1) Blogger yazı editörü tecrübelerim 5 (1) Bloggerda tablo oluşturmak (1) Blogspot.com (1) Blogumuz 1. yaşında (1) Blogumuzun başarıya ulaşması için ne yapmamız gerekir? (1) Blogumuzun Çalışma Düzeni Nedir? (1) Blogun çalışma amacı (1) Blogunuza yapacağınız eklemeler-değişiklikler (1) Blok seçim nasıl yapılır (1) Bok boku; boklu suyun başında bulur (1) Bombacı (1) Bunun için nasıl bir varsayım yaparsak anlamlanır? (1) BURAYA DİKKAT! (1) Bültenlerin Başlangıcındaki Tablo Neyi Anlatır? (1) Büyük buhran (1) Büyük ikramiyenin aynı şehre çıkması (1) Celal Şengör (2) Cem Keçe (1) Cem Yılmaz (2) Ctrl+shift+yapıştır (1) Ctrl+yapıştır (1) Cümle yapısı bozuklukları (1) Çağın gerekleri (1) Çan eğrisi (1) Çember (1) Çevrimiçi olma özelliği (1) Çıkmayacak sayıları bulma çalışması (1) Çizgili tablo oluşturma (1) Darbe (1) Deli gömleği (2) Delilik (1) Delinin biri kuyuya taş atmış (1) Demokles'in Kılıcı (1) Dengeli bir blog yazmak (1) Depresyon (1) Derece değeri eksilecek sayı (1) Derece Satırı (1) Devletin çıkarları (1) Dışsallık (1) Din ile bilim arasında nasıl bir ilişki vardır? (1) Dinç akıl (1) Dipnot (anekdot) (2) Dizine ekleme işlemini es geçerseniz ne olur? (1) Doğalgaz topraklama çubuğu (1) Doğan güneş (1) Doğru bilginin kaynağı nedir? (1) Doğru zamanda doğru yerde olmak (1) Dövüş sanatı (1) Dünya yerine Evren demek (1) DYY (1) Editör araç çubuğu (1) Editör olma (1) ekonomik çıkar herşeyin üstündedir (1) Ekran görüntüsü alma aracı (1) Ekşi yazarı (1) Ele ayağa düşmek (1) Elektronik daktilo (1) Elon Musk (1) Emrah Serbes (2) En çok çıkan sayılar (1) En çok çıkan sayıların hikayesi (1) En iyi bloglar 2017 (1) endüstri devrimi 4.0 (1) Enflasyon (1) Enformasyona tabii olmak (1) Erkan Oğur (1) Eşek aydı (1) Eşşeğin aklına karpuz kabuğu (1) Etiketleme olayı (1) Etiketlerden menü oluşturma (1) Etiketten menü oluşturma (1) Excel (3) Excel Şablon Linkleri (1) ezbere iş yapmak (1) Facebook için planımız (1) Fakir köpek (1) FE klavyenin nimetleri nelerdir? (1) Felsefi deneme (1) Figür-fon ilişkisi (1) Fikir (1) Fikir geliştirme aşaması sonrası (1) Fikir geliştirme süreçleri (1) Fincancı katırlarını ürkütmemek (2) first lady (1) Fukara hırsızlığa çıkarsa ay ilk akşamdan doğar (1) Gauss (1) Gauss eğrisi (1) Gavur avratlar (1) Genel karakter (1) Geometri (1) Geriye vurdurma (1) Girişimcilik (2) Gizlilik politikası (1) Google (1) Google darbe yaptı! (1) Google drive (1) Google'a rekabet (1) Google'ın karşısına dükkan açmak (1) Google'ın otorite kabul etmesi (1) Görünmez el (1) göt göte yazmanın da bir anlamı olmayacaktır (1) Gram hesabı nasıl yapılır? (1) Grup düzeni kullanımı (1) GRUP DÜZENİ TABLO YORUMLARI (1) Grup düzenleri açısından değerlendirme (1) Güçlü Blog İçin Gerekenler (1) h1 (1) h2 (1) h3 (1) hakkı savunmak (1) Halimize ağlamaktan başka yapacak birşey yoktur (1) Havadan atmacılar ve piyadeler (1) Hayatın muhasebesi (1) Hazerfen Ahmet Çelebi (1) Heading tag (1) Hedef belirlemek (1) Hedef kitle nedir? (1) Herkes kendi bildiğini yapar (1) Herşeyini Hırsıza Göre Ayarlarsın (1) Hesap makinesinde KDV hesaplama (1) Hiç çıkmayan sayılar (1) Hikmet (1) Hiyerarşi (2) Hiyerarşik düzen (1) hizalama (1) Hoca (1) Hoplama-zıplama aralığı ekleme düğmesi (1) Horoz dövüşü (1) Hotmail (1) Işık (1) İçerik kaygısı (1) İçerik oluşturma rehberi (1) İddia Oyunlarında Çarkın dönüşü nasıldır? (1) İktisat tanımı (1) İlahi yardım (1) İlber Ortaylı (1) İlk hava akımını yakalamak (1) İlker Başbuğ (1) İndeksleme olayı (1) İnsan Eşref-i Mahlûkattır (2) İnsan herşeyi bilebilir mi? (1) İnsanın sınanması (1) İnternet kaynakları (1) İrrasyonel (1) İsim hakkı (1) İsmet Özel (2) İstatistikî insan (1) İşbölümü ve uzmanlaşmanın hedefi ne olmalıdır? (1) İşbölümü-uzmanlaşmanın para ile ilişkisi nedir? (1) İşi şansa bırakmak (1) İzleyenlerin artması (1) Jeopolitik konum (1) Jet hızında dizine nasıl eklersiniz (1) Jileti ters vurduğunuzda ne olur? (1) Kader gayrete aşıktır (1) Kadın asker (1) Kadının gönlünü yapamayan toplum (1) Kadının gücünü dengeleyecek şey (1) Kadınlar parayı neden sever (1) Kafa Açan Müzikler (1) Kafa konforumuz (1) Kafamda deli sorular (1) Kanada'da yaşamak (1) Kanunî Sultan Süleyman (1) Karabüklü (1) karşılaştırmalı üstünlükler (1) Kayıt düğmeleri (1) Kaynatasızlar (1) Kazanmanın püf noktası nedir? (1) Kazanmanın tek yolu (1) Kazanmanın yöntemleri (1) Kazanmanızı istiyoruz (1) Kendi çıkarını herşeyin üzerinde tutan insan (1) Kendinden 91 cm ileride olmak (1) Kendine kendinin Ellerinden Bir Gül Ver (1) Keynes (1) Kişisel gizlilik hakları (1) Kitap-dergi (1) Kitaplar neyi anlatır? (1) Klavye eğitimi konusunda terslik var mıdır? (1) KMPZT (1) Kolon üst sınırı (1) Kompozit sayı (3) Konuk yazar (1) Korkma (1) Kullanıcı odaklı (1) Kumar teşvik edilmemektedir (1) Kumar-Ticaret Arasındaki benzerlik (1) Kumarbaz olmak (1) Kültür-siyaset (1) Liderlik prensibi (1) Liyakat sahibi (1) M.Serdark (1) Maddeleme (1) Mağazacılık sektörü (1) Mail yolu ile blog yayınlama (1) Makine sahibi bayiler (1) Maldivler veya bahamalar (1) Marka değeri (1) Matematik (1) Matematik ve oyun (1) Maximum kolon sayısı (1) Melek yatırımcı (1) Microsoft (1) Mim (1) Muhtelif araçlar (1) mutlak üstünlükler (1) Müdahale yok ise ne olabilir? (1) Müptezeller (2) Nasreddin hoca (1) Navigasyonlu etiket (1) Ne için yazmalıyım (1) Neden hiç sayı bilmeden kazanmak gibi bir hedefiniz olsun? (1) Neden üniversite okunur? (1) Normal eğri (1) Office (1) Oğlu babasına bakmaz (1) Okeye dördüncü lazım (1) Okur kitlesinin nabzı (1) Olasılıklar çemberi (1) Olasılıklar Çemberini daraltmak (1) Olasılıklar Çemberinin Daralması (1) On numara sıra düzeni parametresi (1) On numara yazıcı ayarları (1) On numarada nasıl kazanılır? (1) OneDrive (1) Onur Akın-Bana bir gül ver (1) Önemli bloglar (1) Önemli uyarı (1) Örneklem (1) ÖSS (1) özelleştirme (1) Özgün içerik nasıl oluşturulur (1) Özgür ansiklopedi vikipedia (1) Para Gücünü Nereden Almaktadır? (1) Para nedir? (1) Para olmasa ne olurdu? (1) Paranın hikayesi (1) Parayı saklama becerisi (1) Paylaşım mücadelesi (1) Paylaşma platformu özelliği (1) Pilatin (1) Ping atma olayı (2) Ping nasıl atılır (1) Pratik-1 (1) Pratik-2 (1) Pratik-3 (1) Prof. Dr. Erdoğan Alkin (1) Program linkleri (2) PSK (1) Q Klavyenin nimetleri nelerdir? (1) Rassal (1) Rassal seçim (1) Rasyonel (1) Rekabet (1) Rekabet makinesi (1) Resim ekleme düğmesi (1) Risk budur! (1) robot.txt (1) sa'y ü gayret (1) Sabit bir kolonu sürekli yatırmak (1) Sabit derece tablosu kullanımı (1) Salaklık (1) saldım çayıra mevlam kayıra (1) sanat (1) Savaş ekonomisi (1) Sayılar kitabı (1) Sayısal loto yazıcı ayarları (1) Sayısal lotoda kazanma olasılığı nedir? (1) Sayısal oyun çekilişlerinin canlı olarak yayınlaması (1) Sayısal oyun mantığı (1) Sayısal oyunlar alanında uzmanlık (1) Sayısal oyunlar blog (1) Sayısal oyunlar nedir ne değildir? (1) Sayısal Oyunlarda Tutturmak Neden Zordur? (1) Sayısal Oyunları Neden Tutturamayız? (1) Sayısal Oyunların Karakteri Nedir? (1) Sayısal Oyunların Matematiği nedir? (1) Sayısal oyunlarındaki en önemli bilinmezlikler (1) Sayısal oyunlarının düzenlenmesinin amacı nedir? (1) Sayısal ürün (2) Sayısal ürün pazarlaması (1) Search console (1) Seç Satırı (1) Sedat Peker tarzı giriş cümlesi (1) SEO olayları (3) Serbest piyasa koşulları (1) Shantel-Citizen of planet paprika (2) Sheraton otel (1) sıfır km OPEL (1) Sıra düzeni anlatımı (1) Sıra Satırı (1) Sıralama ve filtreleme (1) Sistem tablosu (1) Site haritası oluşturma (1) sitemap.xml (1) Sitenin kalbi (1) Smile işareti (1) Son balonlar (1) Sorular ve cevapları (1) Spor oyunlarında dönen entrikalar (1) Stopaj (2) Strateji (1) Strateji üretmek (1) Stratejik düşünce (1) Suya yazı yazmak (1) Süper lotoda kazanma olasılığı nedir? (1) Şablon hizmeti (1) Şans eseri (1) Şans oyunları (1) Şans topu yazıcı ayarları (1) Şans topunda nasıl kazanılır? (1) Şanslı ile şanssız karşılaşırsa (1) Şarap Fıçısı (1) Şike var ise nasıldır? (1) Tablo sıralama neyi ifade eder? (1) Talat Doğan (1) Tamamla bizi ey aşk (1) Tarihi eserler-kronolojik liste (1) Tartı ile satılan ürünler (1) Taşı parçalayan suyun gücü değil devamlılığıdır (2) Taşlayan olmaz ise (1) Teaser Nedir? (1) TED (1) Tek-Çift Durumu (1) Tekamül (1) Tekamül süreci (1) Tekamül sürecinin başlangıcı nedir? (1) Tekere çomak (1) Telsiz kullanım ücreti (1) Tereyağından kıl çeker gibi (1) Tırnak (1) Ticaret nedir? (1) Toplam Zaman Nasıl Hesaplanır? (1) Toplum mühendisliği (1) Tornet zamanı (1) Total Sütunu (1) Traş keyfi (1) Tüm yönleriyle (1) Türev (1) Türk işi (1) Türk kadını (1) Türk Kadınlarının Gavur Erkek Merakı nedir? (1) Tweetdeck (1) Uçurtma aşkı zamanı (1) Üçkağıt ekonomisi (1) Üniversite süreci-mezun olmak (1) Üst menüden hazzetmeyen izleyenlerimiz (1) Üstad (1) Varsayım (2) Varsayım kullanımı (2) Varsayım nedir? (1) Ve'l-Asr (1) Vedat Ali Dalokay Caddesi (1) Vergi (1) Veronica (1) Video ekleme düğmesi (1) Video Köşesi (1) Weblog (1) Word (1) Yalan üzerine inşaa (1) Yalnızca blog yazarlarının dikkatine! (1) Yarı olmasının yüzde değeri nedir? (1) Yaşa Göre Yaşanılan hayatlarda Neler var? (1) Yayın ilkeleri (1) Yazı editör çeşitleri (1) Yazı editörü hakkında tecrübelerimiz (1) Yazı karakter tuşu (1) yazı kronolojik listesi (1) Yazıcı ile kolon yazdırma (1) Yazmaktaki motivasyonumuz nedir? (1) Yeni eklenen parametre (1) Yeni normal (1) Zıtlıklar (1) Zoti nedir? (1)
Copyright ©2018 Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.