Blogda Arama-Tarama

Sayısal Oyunların Karakteri Nedir?

12/07/2016
Bugünkü blogumuzda sayısal oyunlarında oynanan oyunların kendine has karakterlerinden bahsedeceğiz. Haftalık bültenlerimizde bu konulara parça parça değinsek de burada toplu olarak bir arada yazmaya çalışacağız.
Öncelikle bütün oyunlarda geçerli olan prensipleri sıraladıktan sonra özel olarak oyunların kendi özelliklerine değineceğiz. Rezzan hanımlarda gelecekti. Kahve çevirip fal bakıcaz⇒

Genel karakter:

Taşı parçalayan suyun gücü değil devamlılığıdır. Bu prensibi bütün oyunlarda uyguladığınızda başarı mutlaka gelecektir. Hiç kazanmadığınız, hatta yatırdığınızın hepsini kaybettiğiniz zamanlar bile olabilecektir. Kaybettiğinizde hiç oynamak istemezseniz kimse sizi zorlayacak değildir. Sitemizin da böyle bir amacı bulunmamaktadır. Eğer gerçekten kazanmak istiyorsanız bu yöntemleri uygulayınız. Ne istediğinizi bilmeden gerçekten istemeden bir şeyi elde etseniz bile o işi, o her ne ise başarıya ulaştıramazsınız. Bunun için kazanmak istiyorsanız, ne yapacağınızı biliyorsanız kendinize bazı soruların cevaplarını vermeniz gerekiyor. Genel olarak bu şartları yerine getirdiğinizde kazanırsanız, kazandığınız parayı amaçlarınız doğrultusunda değerlendirmeniz mümkün olabilecektir. Oyunlarda dikkat edilmesi genel hususlardan birisi budur.
Bütün oyunlarda yapılan çekilişler sonucuda sürekli çıkan grup düzenleri vardır. Bu grup düzenleri oyunlara göre farklılıklar göstermektedir. Bu Grup düzenlerine sitelerimizde yer vermiyoruz. Bu düzenlere en çok çıkan düzenler şeklinde yığılma olması durumunda bu düzenlerden çıkmayacak başka düzenlerden çıkacaktır. Bunun olmasını tabiki istemeyiz. 
Sitelerimizde her oyuna özgü yaptığımız analizler sonucunda çıkabilecek grup düzenlerini vermekteyiz. Bu grup düzenleri de çıkmaktadır. Farklı değişkenler ile kendini göstermektedir. 
Örneğin; en çok çıkan grup düzeni ender çıkan bir derece düzeni ile kendisini gösterebilmektedir. Bunu aşmanın yolu ise benzersiz kolon düzenlemektir.
Bütün oyunlar için uyulması gereken bir kural ise benzersiz kolon düzenlemektir. Bu konuya burada ayrıca değinmeyeceğiz. Bütün sitelerimizde ve bültenlerimizde yeri geldiğince değinmeye çalıştık.

⇔***

Olasılıklar Çemberinin Daralması:

Varsayım oluştururken yapılmak istenen şey sitemizde anlattığımız gibi olasılıklar çemberini daraltmaktır. İlk haftalarda 1-2 tane varsayım vererek başlamıştık. İlerleyen zamanda ihtiyaç dahilinde haftanın durumunu inceleyerek Bir çok varsayım vererek seçimlerinizi kolaylaştırmaya çalışacağız.
Defaatle anlattığımız gibi biz sayı tahmini vermiyoruz, vermeyeceğiz. Bu oyunların bir akış seyri var ve sayı vermek oyunların akışına terstir. Tabiri yerinde ise akıntıya karşı kürek çekmektir.
Kolonlarını düzenleyen sayılarını belirlenen düzenler çerçevesinde kesinlikle kendisi belirlemelidir.
Varsayımlarını kendi bakış açısına göre seçmelidir. Her insan Fiziksel olarak aynı olsa da kimse birbirine benzememektedir. İşte bu gibi sayısal oyunlarını çekici kılan da budur.
Bütün insanlar benzersiz olmasına rağmen hep aynı kolonları düzenleyip benzersiz kolon düzenleyen hariç hepsi kaybediyor. Bunun dışında bütün oynayanlar birbirinden farklı kolonları düzenlese yine hepsinin çıkmama olasılıkları aynı olacaktır. Gerçek şans kendini burada göstermektedir. Çıkma olasılıkları aynı olacaktır diyemeyiz çünkü devir etme ihtimali her zaman vardır. Bir ikramiyenin devir etmemesi için bütün olasılıklar için benzersiz kolon düzenlenmiş olması gerekir. O takdirde yukarıda belirttiğimiz gibi bütün kolonlara büyük ikramiye çıkması eşit olasılıklı olacaktır. Eşit olasılıklı olması için bütün kolonların birbirinden farklı olması gerekir.
Bu konu örnekle beraber başlarken bültenimizde de yazılmıştır.
Bu oyun için dikkat edilmesi gereken tek konu sayıların en çok hangi gruptan çıkabileceğini tahmin etmektir. buraya kadar bütün verileri kullanılması açısından sitemizde veriyoruz. Hangi gruptan kaç adet sayı çıkacağını tahmin etmek size kalıyor. Her zaman tavsiye ettiğimiz düzen 5'er tane iki düzenin hangi gruptan çıkacağını tahmin ediniz ve gerisi zaten çok kolay olacaktır. 
Bu kullanımı sitemizde anlattık burada ayrıca değinmeyeceğiz.
Bunların dışında asal durumları önemlidir. Çıkan sayılardan 4-5 adet asal sayı çıkmakta ve diğer sayıların tamamı kompozit sayılardan çıkmaktadır. Bu asal sayıların hangisinin çıkabileceğini ise derece durumlarından yararlanarak tahmin edebilirsiniz. Bir asal sayının derecesi 0 ise o asal sayı topluluk tarafından çok seçildiği anlamına gelir derecesi max. olan sayı ise en az seçildiği anlamına gelir. Bu derecelerin ortalamasını bulduktan sonra çıkabilecek asal sayıları tahmin edebilirsiniz. Kolonlarınızda bulundurmanızda fayda vardır. Sadece kompozit sayıları bulundurmakla büyük ikramiyeyi kazanmak da zor bir seçenektir. Kolaylaştırması açısında kolonlarınızda birer tane asal sayı bulundurunuz. Bunun tersine bütün sayıları asal sayılardan kurmak gibi bir düşünceniz de olabilir. 15 tane asal sayı vardır o hafta bu sayılara yığılma olması nedeni ile 3-4 tane çıkar ise kolonlarınız kaybedecektir demektir. Bu durumları sitemizde açıklamıştık burada yeniden üzerinden geçmiş olalım. Yaptığımız bu açıklamalar bilimsel bilgilerin yorumlanması şeklinde yapılmaktadır. Gerçek olmayan hiç bir bilgi yansıtılmamaktadır. Bu bilgilerin doğruluğunu ispatlamak gibi bir yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. İsteyen kullanır isteyen kullanmaz. Bir zorlama veya bize bir kazancı yoktur. Kazanan izleyenlerimizden teşekkür mailleri alıyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

ŞANS TOPU:

Şans topunda önemli bir husus vardır. Sitelerimizde üzerinde durmadık ama burada değineceğiz. Şans topunda önemli bir sayı vardır. Bu sayı +1 sayısıdır. Bu sayı diğer sayılara oranla daha ağırlıklı önemlidir. Program kullanan izleyenlerimiz açısından Şöyle bir tavsiyemiz vardır. En fazla seçilebilecek +1 değerlerini seçmeleri, bu değerleri ise tablomuzun +1 olan iki satırından derecesi 0 ve 1 olan sayıları seçmeleri ve ardından seçecekleri 5 tane sayıdan en az miktarda seçerek çıkan kolonları düzenlemektir. Şans oyunlarında yüksek ikramiye kazanmanın püf noktası da budur.
14 tane sayıdan genellikle derecesi 0 ve 1 olan sayılar gelmektedir. Bu sayıları adeti ise 5 ile 8 arasında değişmektedir. Bu sayıların tamamını programdan seçiniz ve 34 sayıdan da çıkabileceğiniz tahmin ettiğiniz veya bizim verdiğimiz şanslı sayılardan kendi öngörülerinize göre seçebilirsiniz.
34 sayıdan en az olacak şekilde seçim yapınız.
Örneğin; bu kolonların sayısı 100'ü geçmesin öngörünüze göre biraz fazla olabilir.

Bültenlerimizde belirttiğimiz gibi göz kararır program kullanmadan da seçimlerinizi yapabilirsiniz.

SÜPER LOTO:

Süper loto da ise grup düzenlerini doğru tahmin etmek, sayısal lotodan biraz daha zordur. Bize göre ikisinin arasında bir fark bulunmamaktadır. Sayısal lotodan kazandırıyorsak, süper lotodan da kazandıracağız demektir. Burada sorun olan kısım grup düzenlerinin daha zor yerlerden gelmesidir. Kolay yerlerden gelse bile Derece düzenlerinin zor yerden gelmesi izleyenlerimiz açısından sorun oluşturmaktadır. Bu sorunu aşmak için sayısal loto ve süper lotoda yazdığımız bültenlerimizdeki bilgileri ikisi içinde aynı değerlendirerek kullanmak daha faydalı olacaktır.
Süper lotoda ilk olarak verdiğimiz grup düzenlerinden çıkmayabilir, bu durumda çıkma ihtimali az olan grup düzenlerinden çıkabilmektedir. Bu durumu ise haftanın devir etmesi veya yüksek sayılarda devir etmesi ile ilgili ilgili bir durumdur. Devir etmesi ile beraber çıkan sayıların grup düzenleri ilk tablolarımızda daha aşağı doğru sarkmaktadır. İzleyenlerimiz bu durumda 1-2-3 devir olması durumunda seçimlerini ilk tablolarımızdan sondan başlayarak değerleri küçük olan grup düzenlerini tercih etmelidir. Bu şekilde büyük ikramiyeyi yakalama ihtimalleri daha da artacaktır. Bu durumun bu şekilde olduğunu bültenlerimizde yaptığımız değerlendirmelerde görebilirsiniz.
Süper loto için bir programımız bulunmamaktadır. Süper loto içinde Sayın Talat Doğan'ın destekleri ile yapmayı planlamaktayız. Süper lotoda da yüksek başarı yakalamayı hedeflemekteyiz. İkramiyesinin fazla olması nedeni ile önemli bir oyundur. Bütün oyunlar için şansa dayalı rassal oyun oynamak doğru değildir kuyuya taş atmaktan farksız olacaktır. Süper loto da ise bu durum kendini daha fazla göstermektedir. Neredeyse rassal oynayanların tamamı kaybetmektedir. Sitelerimizdeki bilgileri izleyerek kazanmanız daha kolaydır.


SAYISAL LOTO:

Toplum arasında gezdiğiniz zaman neredeyse sayısal loto oynamayan hiç kimsenin olmadığını görürsünüz. Sayısal loto da para kaybetmeyen neredeyse yok gibidir. Tabi ki bu tarihten önce hayatını kaybetmiş kişileri saymıyoruz. Bu nedenle sitemiz içerdiği bilgiler sebebi ile ilgi görmektedir.
sayısal loto ise süper lotoya göre biraz daha yumuşak karakterli bir oyundur. Çıkan grup düzenleri oynayanları yormamaktadır ve kolay yerlerden gelmektedir genelde. Bunun nedenini ise genel izleyici kitlesinin sürekli aynı sayıları kullanmasına bağlayabiliriz.
Süper loto da belirttiğimiz gibi sayısal loto ve süper loto hemen hemen aynı karaktere sahip toplam sayıları farklı olan oyunlardır. Bu nedenle huy bakımından süper lotonun huyu biraz daha serttir. Kendini hemen göstermeyen bir yapıya sahiptir. Sayısal lotoda genellikle her hafta ikramiye dağılırken süper lotoda dağılmamaktadır. Süper lotoyu zor bulan sayısal lotoyu tercih etmektedir. Bu nedenle sayısal lotoda daha fazla kolon düzenlenmekte ve ikramiyeler devir etmemektedir. Sayısal loto da verdiğimiz bilgiler çerçevesinde büyük bir süpriz olmaması durumunda doğru düzenleri bulabiliyoruz. Süper lotoda olasılıklar çemberinin daha büyük olması nedeni ile kolon düzenleyenlerin sayısındaki düşüş büyük ikramiyenin çıkma olasılığını düşürmektedir.

İzleyenlerimiz çok net yazmamıza rağmen bazı cümlelerin ne demek istediğini anlamayabilirler. Mail yolu ile ulaşıp "Burada ne demek istediniz." şeklinde sorularını sorabilirler. Konu hakkında daha aydınlatıcı bilgilere ulaşabilirler. Mail dışında blogların altında bulunan google+ yorum kısmını da kullanabilirler en azından aynı soruyu sormak isteyen bir çok izleyenimize oradan cevap vermiş oluruz.

Yukarıda oyunların karakterleri hakkında bilgiler vermeye çalıştık eklemeler olması durumunda yazılar güncellenecektir.
İnternet sitelerimiz en iyi bloglar adayıdır.

Seçimlerinizi başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.

Bir sonraki yazımızı okumak için tıklayınız.

Aynı kategorideki yazılarımız için tıklayınız: Teknik01

FİHRİST-Blogdaki Konular

%100 (1) %100 çıkacaktır (1) +1 sayısı (1) 1<x<1000 (1) 100 sayfa yazı (1) 1444-Varna Savaşı-IV. Murat (1) 1996 Yazı (1) 200 karakter etiket sınırı (1) 2000'li yıllar (1) 360º (1) 404 hatası neden olur (2) 47 ronin (1) 80 sayısı (1) A.Smith (1) ABD (1) Adaletsizliğin kaynağı (1) Adnan Güney (1) Aklın dengesi nedir? (1) Alanında lider (1) Ali Cengiz (1) Ali Nesin (1) Ali Poyrazoğlu (1) Allah'ın hakkı 3'tür (1) anılamak (1) Anonim olsun (1) Araçların kullanımı (1) Asal olmayan sayılar (1) Asal olmayan sayıların adı nedir? (1) Asal Sayı (2) Atilla Yayla (1) ax²+bx+c=0 (1) Ayn Rand (1) Aynısından bende yaparım (1) Azrail işi bırakırsa (1) Baba ve evlat (1) Bağımlılık (2) Bağla düğmesi (1) Bakış açısı (2) Bardaktan fal bakmak (1) Barış ekonomisi (1) Başabaş noktası (1) Başlangıç tablosunda yapılan şekil değişikliği (1) Bedava bir para (1) Bedava peynir yalnızca fare kapanında olur (1) Behzat Ç. (1) Beleş ameleliğin lüzumu yok (2) Benzersiz kolon (3) Biçimlendirmeyi kaldır (1) Bilgilerde tutarsızlık var mıdır? (1) Bilgileri pazarlama (1) Bilginin geometrik artışı (1) Bilim ve asma kilit (1) Bilimin handikapı (1) Birim sayı (1) Birlikte çıkan sayılar efsanesi (1) Blog iletişim bilgileri (1) Blog Kullanma-anlama kılavuzu (1) Blog okurluğu (1) Blog temel amacı nedir? (1) Blog vizyonumuz (1) Blog yazarken yapmamanız gerekenler (1) Blog yazmanın 5 kuralı (1) Blog yazmanın 5 kuralı: Blogger nedir nasıl kullanılır? (1) Bloga son halini verme (2) Blogger (2) Blogger olmak (1) Blogger Olmanın Gerekleri Nelerdir? (1) Blogger yayın ayarları (1) Blogger yazı editörü tecrübelerim 1 (2) Blogger yazı editörü tecrübelerim 3 (1) Blogger yazı editörü tecrübelerim 4 (1) Blogger yazı editörü tecrübelerim 5 (1) Bloggerda tablo oluşturmak (1) Blogspot.com (1) Blogumuz 1. yaşında (1) Blogumuzun başarıya ulaşması için ne yapmamız gerekir? (1) Blogumuzun Çalışma Düzeni Nedir? (1) Blogun çalışma amacı (1) Blogunuza yapacağınız eklemeler-değişiklikler (1) Blok seçim nasıl yapılır (1) Bok boku; boklu suyun başında bulur (1) Bombacı (1) Bunun için nasıl bir varsayım yaparsak anlamlanır? (1) BURAYA DİKKAT! (1) Bültenlerin Başlangıcındaki Tablo Neyi Anlatır? (1) Büyük buhran (1) Büyük ikramiyenin aynı şehre çıkması (1) Celal Şengör (2) Cem Keçe (1) Cem Yılmaz (2) Ctrl+shift+yapıştır (1) Ctrl+yapıştır (1) Cümle yapısı bozuklukları (1) Çağın gerekleri (1) Çan eğrisi (1) Çember (1) Çevrimiçi olma özelliği (1) Çıkmayacak sayıları bulma çalışması (1) Çizgili tablo oluşturma (1) Darbe (1) Deli gömleği (2) Delilik (1) Delinin biri kuyuya taş atmış (1) Demokles'in Kılıcı (1) Dengeli bir blog yazmak (1) Depresyon (1) Derece değeri eksilecek sayı (1) Derece Satırı (1) Devletin çıkarları (1) Dışsallık (1) Din ile bilim arasında nasıl bir ilişki vardır? (1) Dinç akıl (1) Dipnot (anekdot) (2) Dizine ekleme işlemini es geçerseniz ne olur? (1) Doğalgaz topraklama çubuğu (1) Doğan güneş (1) Doğru bilginin kaynağı nedir? (1) Doğru zamanda doğru yerde olmak (1) Dövüş sanatı (1) Dünya yerine Evren demek (1) DYY (1) Editör araç çubuğu (1) Editör olma (1) ekonomik çıkar herşeyin üstündedir (1) Ekran görüntüsü alma aracı (1) Ekşi yazarı (1) Ele ayağa düşmek (1) Elektronik daktilo (1) Elon Musk (1) Emrah Serbes (2) En çok çıkan sayılar (1) En çok çıkan sayıların hikayesi (1) En iyi bloglar 2017 (1) endüstri devrimi 4.0 (1) Enflasyon (1) Enformasyona tabii olmak (1) Erkan Oğur (1) Eşek aydı (1) Eşşeğin aklına karpuz kabuğu (1) Etiketleme olayı (1) Etiketlerden menü oluşturma (1) Etiketten menü oluşturma (1) Excel (3) Excel Şablon Linkleri (1) ezbere iş yapmak (1) Facebook için planımız (1) Fakir köpek (1) FE klavyenin nimetleri nelerdir? (1) Felsefi deneme (1) Figür-fon ilişkisi (1) Fikir (1) Fikir geliştirme aşaması sonrası (1) Fikir geliştirme süreçleri (1) Fincancı katırlarını ürkütmemek (2) first lady (1) Fukara hırsızlığa çıkarsa ay ilk akşamdan doğar (1) Gauss (1) Gauss eğrisi (1) Gavur avratlar (1) Genel karakter (1) Geometri (1) Geriye vurdurma (1) Girişimcilik (2) Gizlilik politikası (1) Google (1) Google darbe yaptı! (1) Google drive (1) Google'a rekabet (1) Google'ın karşısına dükkan açmak (1) Google'ın otorite kabul etmesi (1) Görünmez el (1) göt göte yazmanın da bir anlamı olmayacaktır (1) Gram hesabı nasıl yapılır? (1) Grup düzeni kullanımı (1) GRUP DÜZENİ TABLO YORUMLARI (1) Grup düzenleri açısından değerlendirme (1) Güçlü Blog İçin Gerekenler (1) h1 (1) h2 (1) h3 (1) hakkı savunmak (1) Halimize ağlamaktan başka yapacak birşey yoktur (1) Havadan atmacılar ve piyadeler (1) Hayatın muhasebesi (1) Hazerfen Ahmet Çelebi (1) Heading tag (1) Hedef belirlemek (1) Hedef kitle nedir? (1) Herkes kendi bildiğini yapar (1) Herşeyini Hırsıza Göre Ayarlarsın (1) Hesap makinesinde KDV hesaplama (1) Hiç çıkmayan sayılar (1) Hikmet (1) Hiyerarşi (2) Hiyerarşik düzen (1) hizalama (1) Hoca (1) Hoplama-zıplama aralığı ekleme düğmesi (1) Horoz dövüşü (1) Hotmail (1) Işık (1) İçerik kaygısı (1) İçerik oluşturma rehberi (1) İddia Oyunlarında Çarkın dönüşü nasıldır? (1) İktisat tanımı (1) İlahi yardım (1) İlber Ortaylı (1) İlk hava akımını yakalamak (1) İlker Başbuğ (1) İndeksleme olayı (1) İnsan Eşref-i Mahlûkattır (2) İnsan herşeyi bilebilir mi? (1) İnsanın sınanması (1) İnternet kaynakları (1) İrrasyonel (1) İsim hakkı (1) İsmet Özel (2) İstatistikî insan (1) İşbölümü ve uzmanlaşmanın hedefi ne olmalıdır? (1) İşbölümü-uzmanlaşmanın para ile ilişkisi nedir? (1) İşi şansa bırakmak (1) İzleyenlerin artması (1) Jeopolitik konum (1) Jet hızında dizine nasıl eklersiniz (1) Jileti ters vurduğunuzda ne olur? (1) Kader gayrete aşıktır (1) Kadın asker (1) Kadının gönlünü yapamayan toplum (1) Kadının gücünü dengeleyecek şey (1) Kadınlar parayı neden sever (1) Kafa Açan Müzikler (1) Kafa konforumuz (1) Kafamda deli sorular (1) Kanada'da yaşamak (1) Kanunî Sultan Süleyman (1) Karabüklü (1) karşılaştırmalı üstünlükler (1) Kayıt düğmeleri (1) Kaynatasızlar (1) Kazanmanın püf noktası nedir? (1) Kazanmanın tek yolu (1) Kazanmanın yöntemleri (1) Kazanmanızı istiyoruz (1) Kendi çıkarını herşeyin üzerinde tutan insan (1) Kendinden 91 cm ileride olmak (1) Kendine kendinin Ellerinden Bir Gül Ver (1) Keynes (1) Kişisel gizlilik hakları (1) Kitap-dergi (1) Kitaplar neyi anlatır? (1) Klavye eğitimi konusunda terslik var mıdır? (1) KMPZT (1) Kolon üst sınırı (1) Kompozit sayı (3) Konuk yazar (1) Korkma (1) Kullanıcı odaklı (1) Kumar teşvik edilmemektedir (1) Kumar-Ticaret Arasındaki benzerlik (1) Kumarbaz olmak (1) Kültür-siyaset (1) Liderlik prensibi (1) Liyakat sahibi (1) M.Serdark (1) Maddeleme (1) Mağazacılık sektörü (1) Mail yolu ile blog yayınlama (1) Makine sahibi bayiler (1) Maldivler veya bahamalar (1) Marka değeri (1) Matematik (1) Matematik ve oyun (1) Maximum kolon sayısı (1) Melek yatırımcı (1) Microsoft (1) Mim (1) Muhtelif araçlar (1) mutlak üstünlükler (1) Müdahale yok ise ne olabilir? (1) Müptezeller (2) Nasreddin hoca (1) Navigasyonlu etiket (1) Ne için yazmalıyım (1) Neden hiç sayı bilmeden kazanmak gibi bir hedefiniz olsun? (1) Neden üniversite okunur? (1) Normal eğri (1) Office (1) Oğlu babasına bakmaz (1) Okeye dördüncü lazım (1) Okur kitlesinin nabzı (1) Olasılıklar çemberi (1) Olasılıklar Çemberini daraltmak (1) Olasılıklar Çemberinin Daralması (1) On numara sıra düzeni parametresi (1) On numara yazıcı ayarları (1) On numarada nasıl kazanılır? (1) OneDrive (1) Onur Akın-Bana bir gül ver (1) Önemli bloglar (1) Önemli uyarı (1) Örneklem (1) ÖSS (1) özelleştirme (1) Özgün içerik nasıl oluşturulur (1) Özgür ansiklopedi vikipedia (1) Para Gücünü Nereden Almaktadır? (1) Para nedir? (1) Para olmasa ne olurdu? (1) Paranın hikayesi (1) Parayı saklama becerisi (1) Paylaşım mücadelesi (1) Paylaşma platformu özelliği (1) Pilatin (1) Ping atma olayı (2) Ping nasıl atılır (1) Pratik-1 (1) Pratik-2 (1) Pratik-3 (1) Prof. Dr. Erdoğan Alkin (1) Program linkleri (2) PSK (1) Q Klavyenin nimetleri nelerdir? (1) Rassal (1) Rassal seçim (1) Rasyonel (1) Rekabet (1) Rekabet makinesi (1) Resim ekleme düğmesi (1) Risk budur! (1) robot.txt (1) sa'y ü gayret (1) Sabit bir kolonu sürekli yatırmak (1) Sabit derece tablosu kullanımı (1) Salaklık (1) saldım çayıra mevlam kayıra (1) sanat (1) Savaş ekonomisi (1) Sayılar kitabı (1) Sayısal loto yazıcı ayarları (1) Sayısal lotoda kazanma olasılığı nedir? (1) Sayısal oyun çekilişlerinin canlı olarak yayınlaması (1) Sayısal oyun mantığı (1) Sayısal oyunlar alanında uzmanlık (1) Sayısal oyunlar blog (1) Sayısal oyunlar nedir ne değildir? (1) Sayısal Oyunlarda Tutturmak Neden Zordur? (1) Sayısal Oyunları Neden Tutturamayız? (1) Sayısal Oyunların Karakteri Nedir? (1) Sayısal Oyunların Matematiği nedir? (1) Sayısal oyunlarındaki en önemli bilinmezlikler (1) Sayısal oyunlarının düzenlenmesinin amacı nedir? (1) Sayısal ürün (2) Sayısal ürün pazarlaması (1) Search console (1) Seç Satırı (1) Sedat Peker tarzı giriş cümlesi (1) SEO olayları (3) Serbest piyasa koşulları (1) Shantel-Citizen of planet paprika (2) Sheraton otel (1) sıfır km OPEL (1) Sıra düzeni anlatımı (1) Sıra Satırı (1) Sıralama ve filtreleme (1) Sistem tablosu (1) Site haritası oluşturma (1) sitemap.xml (1) Sitenin kalbi (1) Smile işareti (1) Son balonlar (1) Sorular ve cevapları (1) Spor oyunlarında dönen entrikalar (1) Stopaj (2) Strateji (1) Strateji üretmek (1) Stratejik düşünce (1) Suya yazı yazmak (1) Süper lotoda kazanma olasılığı nedir? (1) Şablon hizmeti (1) Şans eseri (1) Şans oyunları (1) Şans topu yazıcı ayarları (1) Şans topunda nasıl kazanılır? (1) Şanslı ile şanssız karşılaşırsa (1) Şarap Fıçısı (1) Şike var ise nasıldır? (1) Tablo sıralama neyi ifade eder? (1) Talat Doğan (1) Tamamla bizi ey aşk (1) Tarihi eserler-kronolojik liste (1) Tartı ile satılan ürünler (1) Taşı parçalayan suyun gücü değil devamlılığıdır (2) Taşlayan olmaz ise (1) Teaser Nedir? (1) TED (1) Tek-Çift Durumu (1) Tekamül (1) Tekamül süreci (1) Tekamül sürecinin başlangıcı nedir? (1) Tekere çomak (1) Telsiz kullanım ücreti (1) Tereyağından kıl çeker gibi (1) Tırnak (1) Ticaret nedir? (1) Toplam Zaman Nasıl Hesaplanır? (1) Toplum mühendisliği (1) Tornet zamanı (1) Total Sütunu (1) Traş keyfi (1) Tüm yönleriyle (1) Türev (1) Türk işi (1) Türk kadını (1) Türk Kadınlarının Gavur Erkek Merakı nedir? (1) Tweetdeck (1) Uçurtma aşkı zamanı (1) Üçkağıt ekonomisi (1) Üniversite süreci-mezun olmak (1) Üst menüden hazzetmeyen izleyenlerimiz (1) Üstad (1) Varsayım (2) Varsayım kullanımı (2) Varsayım nedir? (1) Ve'l-Asr (1) Vedat Ali Dalokay Caddesi (1) Vergi (1) Veronica (1) Video ekleme düğmesi (1) Video Köşesi (1) Weblog (1) Word (1) Yalan üzerine inşaa (1) Yalnızca blog yazarlarının dikkatine! (1) Yarı olmasının yüzde değeri nedir? (1) Yaşa Göre Yaşanılan hayatlarda Neler var? (1) Yayın ilkeleri (1) Yazı editör çeşitleri (1) Yazı editörü hakkında tecrübelerimiz (1) Yazı karakter tuşu (1) yazı kronolojik listesi (1) Yazıcı ile kolon yazdırma (1) Yazmaktaki motivasyonumuz nedir? (1) Yeni eklenen parametre (1) Yeni normal (1) Zıtlıklar (1) Zoti nedir? (1)
Copyright ©2018 Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.