On Numara, Şans Topu, Sayısal Loto, Süper Loto tahminleri. Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu. İşini şansa bırakmayanların sitesine hoşgeldiniz.

DUYURU

Sitemizi kullanarak kazanan izleyenlerimiz kupon resimlerini göndermesi durumunda blogumuzda yayınlanacaktır. İlerde çıkacak yayınlardan haberdar olmak isterseniz en altta yer alan bölümden abonelik işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sitemizi sürekli ziyaret eden izleyenlerimiz linkleri yer imleri (sık kullanılanlar) bölümüne eklerlerse daha kolay erişim sağlayabilirler.

Blogda Arama-Tarama

Translate

Blog Düştüğünde Mail Gönder (Onay gerekir.)

30 Temmuz 2015 Perşembe

Video Köşesi

Bu blogumuzda internette çeşitli kaynaklardan yayınlanmış şans oyunları ile ilgili video kayıtlarını yayınlayacağız. Burada söyleyecek sözümüzün olacağı konular hakkında düşüncelerimizi yazacağız.
Şans oyunlarında hile olduğuna dair Ali Kırca'nın yaptığı haberdir.
Videoyu yükleyen kaldırdığı için blogumuzdan linkini kaldırdık aynı videoyu bulabilirsek ekleyeceğiz. Videoyu bulamadık var veya yok önümüzdeki maçlara bakalım bundan sonra olmaması için ne yapabiliriz ona bakalım.

30.05.2016


Fanta bardağından fal bakıp piyango çıkartan reklamı tasarlayanı tebrik ediyoruz.


Bir sonraki yazımızı okumak için tıklayınız.

Aynı kategorideki yazılarımız için tıklayınız: Köşe01

YORUM BİÇİMLENDİRME ÇALIŞMASI

FİHRİST-Blogdaki konular

KRONOLOJİ-SON YAZILAR

Buradan bize yazabilirsiniz.

Ad

E-posta *

Mesaj *

sayisaloyunlar[at]gmail.com adresimizden de soru, görüş, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Sayfa yenileme kaldırılmıştır.
Copyright ©2018 Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.