On Numara, Şans Topu, Sayısal Loto, Süper Loto tahminleri. Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu. İşini şansa bırakmayanların sitesine hoşgeldiniz.

DUYURU

Sitemizi kullanarak kazanan izleyenlerimiz kupon resimlerini göndermesi durumunda blogumuzda yayınlanacaktır. İlerde çıkacak yayınlardan haberdar olmak isterseniz en altta yer alan bölümden abonelik işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sitemizi sürekli ziyaret eden izleyenlerimiz linkleri yer imleri (sık kullanılanlar) bölümüne eklerlerse daha kolay erişim sağlayabilirler.

Blogda Arama-Tarama

Translate

Blog Düştüğünde Mail Gönder (Onay gerekir.)

23 Eylül 2016 Cuma

Sayısal Oyunlar İstatistikî bilgiler ve analizler

03/10/2016

İnternette bir çok bilgiler keyfi kontrol altında olduğunu söyleyebiliriz. Ekleyen kişi canı sıkıldığında veya bilgiyi canının istemediği bir kişinin kullanması durumunda kaldırabiliyor.

İstatistik ve analiz:

İnternette kaynaklarından bazıları ekledikleri bilgileri önemine binaen belirli miktar kişinin görmesini daha fazla kişinin görmemesini istediği zamanlarda bu durumla karşılaşılmaktadır. Sayaç sistemi olan bir platforma bilgiyi ekliyor istediği izlenme sayısına geldikten sonra yayını kaldırıyor. İnternette bu gibi enteresan akla hayale gelmeyecek işlerin döndüğünü de söyleyebiliriz. Bu yönden onu sınırlandırmak topluma zincir vurmak olacaktır. Sınırlandırılması mümkün olmayan bir mecra olarak kendini geliştirmeye devam ediyor. İnternetin güzel tarafı ise bu gibi akıl ürünü bilgileri kullanarak para kazanmanız mümkündür.

Blogumuza eklediğimiz videoların, metin linklerinin zaman zaman kaldırıldığını görebiliyoruz.
Bu gibi riskleri olmayan özgür ansiklopedi vikipedia sitesini kullanacağız.
İçindeki bilgilerin hepsinin doğru olduğunu söylemek mümkün olmayacaktır. En azından sağlıklı bir dil anlatımı ve doğruyu yanlışı ayırtedebilecek bir anlatım tarzı vardır.
Bu yönüyle vikipediada bilgilerinin sağlam olduğu linkleri blogumuzda yayımlayacak konu hakkında gereken yorumları yapacağız.
Sayfada sayısal oyunlar (şans oyunları) ile ilgili bir bilgi kırıntısı dahi olsa o bilginin ekran görüntüsünü alacak buraya ekleyecek ve sitenin linkini izleyenlerin kullanması açısından vereceğiz. Blogumuzda kullanılan kaynakların anlatımı Türkçe olması nedeni ile bütün yayınlardaki Türkçe bilgileri ekleyeceğiz.

Blogumuzun başlığı istatistikî bilgiler ve analizler olması nedeni ile bu blogumuza gerek vikipedia'da gerek değiştirilmesi mümkün olmayan kaynakların linklerini vereceğiz. Önemli bulduğumuz sitelerin tedbir olarak ekran görüntüsünü alıp buraya ekleyeceğiz.

Yazılarımızdaki önemli bilgileri fihriste eklememiz nedeni ile blog yazılarımız kısa olabilmektedir. Zaten kitap yazmanın da bir anlamı olmayacaktır.
Konularına göre blogları ayıracağız. Bütün konuları bir blogda yayınlayıp karıştırmakta doğru olmayacaktır.

Bu sayfamızda öncelikle 4 tane sayısal oyun (şans oyunları) ile ilgili vikipedia'da yer alan sayfaları vereceğiz. Bu sayfalardaki önemli bilgilerin üzerini çizerek ekran görüntüsünü alıp buraya ekleyecek ve altına site linkini ekleyeceğiz. 

On numara


Şans topu


Süper loto


Sayısal loto


Bu kaynaklardaki önemli bilgiler incelenecek ve ekran görüntüleri eklenecektir. Bunların dışında istatistiki bilgiler ve analizler olması durumunda bu bloga eklenecektir.
Burada bulunan wikipedia sayfaları Türkiye'de yasak nedeni ile açılmamaktadır.
Linkleri kopyalayıp http://unblocksites.co/ adresinde yapıştırdığınızda sayfaya erişim sağlarsınız.

Bir sonraki yazımızı okumak için tıklayınız.

Aynı kategorideki yazılarımız için tıklayınız: Teknik01

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yaparken:
1.) Yorumlar denetimden geçmeden yayımlanır. Yapılan yorumun sorumluluğu, yorumu yapanı bağlar. Ayrıca makaram sarı bağlar.
2.) 3. bir kişiye hakaret olmadığı sürece yorumlar kesinlikle silinmez. İsterse yorumu yazan silebilir.
3.) Kuralları aşmadığı sürece site linki paylaşımı yapılabilir.
4.) Konu dışındaki sorularınızı sayisaloyunlar[at]gmail.com adresinden yazabilirsiniz.
5.) İzleyenler istediğini istediği şekilde yazabilir. İstediğiniz yerden başlayabilirsiniz.
6.) Aşağıdaki OneDrive tablosundan kelimelerinizi biçimlendirebilirsiniz.
TOPLAM YAZI SAYISINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

YORUM BİÇİMLENDİRME ÇALIŞMASI

FİHRİST-Blogdaki konular

KRONOLOJİ-SON YAZILAR

Buradan bize yazabilirsiniz.

Ad

E-posta *

Mesaj *

sayisaloyunlar[at]gmail.com adresimizden de soru, görüş, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Sayfa yenileme kaldırılmıştır.
Copyright ©2018 Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.