Blogda Arama-Tarama

Blogger Yazı Editörü Hakkında tecrübelerim 5


Bağla düğmesi:

Bir kelimeye veya kelime öbeğine iç veya dış bağlantı vereceğiniz zaman öncelikle yazıyı seçip bu düğmeye tıklıyorsunuz. Çıkan sayfaya url'yi yapıştırın.
Bağlantıyı yeni pencerede aç demekte yarar vardır.
Bir kez tıkladığınızda sürekli anımsar ise o seçenek klikli gelir.
Gerisiyle uğraşmayın lüzumsuzdur. Pencereyi kapatın.


Resim ekleme düğmesi:

Sitenizde en az bir tane bile resim koyacaksanız sitenizin kullanıcı deneyimi açısından resimleri sıkıştırıp koymanız önemlidir. Benim de kullandığım harika siteyi kullanarak resimlerinizin boyutunu düşürerek kullanıcınızın internet kotasını sömürmemiş olursunuz. Site içeriği daha çabuk yüklenir. İkinci bir konu bu düğmeyi kesinlikle kullanmayın gereksiz bir işçilik...

Siteden dosyanın boyutunu küçülttükten sonra yeniden indireceksiniz. İndirdiğiniz dosya sayfanızın alt tarafında belirecektir. Resmi eklemek istediğiniz yere önceden imleci getirin ve sayfanın altında bulunan resmi tutup editörün üzerine bırakın. Sayfanız yüklenecektir.
Daha sonra sayfanızın konumunu belirleyin.

Resim eklemek ve SEO olayları açısından bir kaç önemli nokta:
Öncelikle blogunuza ekleyeceğiniz resimler sitenize trafik getirmesi açısından büyük önem taşır. Bu konu hakkında şu bloga mutlaka gözatın. Blog yazmaya yeni başlıyorsanız bu sitede yazan yazı ve yorumları dikkatlice okuyun ve uygulayın. Bu blogda bizim sorarak öğrendiğimiz blogumuzdaki resimlere yeniden yaptığımız önemli bir düzenlemeyi ise buradan yazalım.

Blogunuzda mutlaka anlattığımız şekilde heading tagleri kullanın. İlk resim için resminizin boyutu çok büyük olsun. Bunun nedenini Adnan bey blogunda anlatmıştır yorumlara mutlaka bakınız. h1 yani başlığınızda yazan metni kopyalayıp özellikler başlık metni

kısmına ekleyin. İşlem sadece bu kadardır. Ayrıca bloglarınızda bulunan resimler için başlık eklemeyi unutmayın. Başlık ile bu farklıdır.

Bir alt satırda alternatif metin yazan yer ise görme engelli olanlar için resimlerin kullanılmasını sağlayan bir araçtır. Google'nin insan duyarlılığına hayranım gözlerim yaşardı.

Resminize bir tane başlık koymanız arama motorlarının resminizi tanıması açısından önemlidir.
Resminize mutlaka anlamlı bir isim verin.
Resminize isim verdikten sonra yazınızı yazmaya devam edeceksiniz. Bura bir alt satıra inmek için enter veya ok tuşlarını kullanmanız gerekir.
Yazınızın düzenli olması, hata oluşmaması açısından önemli bir bilgiyi buraya ekleyeceğiz.
Başlığınızı yazdınız ve alt satır mause ile tıklanacak kadar açık değil. Başlığı yazdıktan sonra ok tuşu ile aşağı yöne basıp bir alt satıra inmeyin.
Bu hareket başlığa devam edeceğiniz anlamına gelir.
Sizin yapmak istediğiniz yazınızı devam ettirmek olacaktır.
Başlığı bitirdikten sonra başlık sekmesinden çıkmak için sağ ok düğmesine basın.
İmleç resmin sağında yanıp sönecektir.
Enter tuşuna basarak satır başı yapabilirsiniz.

Yazınızı bu şekilde ayarlamadığınızda resmin altına ekleyeceğiniz yazının tamamını başlık olarak algılayacaktır. Biçimlendirme olaylarında bir sürü sebebini bilmediğiniz sorun yaşatacaktır.

İsim vermek için başlık ekle düğmesine tıklayın, tıkladıktan sonra resminizi otomatik ortalayacaktır.
Eğer resmin sağına yazı yazmak isterseniz ona göre konumlandırın.
Resmin üzerine tıkladığınızda imleç sağında ve solunda belirecektir.
Resmin light bilmem nesinde açılması için resmin bağlantısını kaldırmayınız.
İmleç resmin üzerinde iken resmin sağına gelene kadar tıklayınız.
En son bir kez daha tıklayınız ve imleç normal yazma sayfasına gelecektir.
İmlecin yanıp söndüğü yerden itibaren yazınızı ekleyebilirsiniz.
Resim düğmesinin olayı budur.
Resim konusunda bir diğer konu ise resim boyutu sayfanızın yüklenme süresini etkilemesidir.
sitenizin istatistiklerini takip ederken site hızı bölümü vardır. Burada herhangi bir sayfa %90'ın altında bir değer gösteriyorsa hemen o sayfaya işlem hem biçimlendirme kaldır işlemi hemde resim boyutunu küçültme işlemi uygulayın.

Bu konuyu aşağıda biçimlendirmeyi temizle başlığı altında ayrıntılı anlatacağız.


Video ekleme düğmesi:

Bu düğmeyi bir kez bilgisayardan video yüklemek için denedim başarılı olamadı.
Çok atraksiyona girmeden internetten başka kullanıcıların yüklediği videoları yükleyebilirsiniz.
Yalnız bu kullanıcılar istatistiklerini takip ediyorlar. Linkin sizin sitenizde yayımlandığını görür ve hoşuna gitmezse videoyu kaldırabilir. Bu da sizin için artı bir işçilik demektir.
Önceden uyanık davranarak youtube veya diğer sitelerden beğendiğiniz içeriği öncelikle bilgisayarınıza indirip kendi malınız yapınız. Bu siteyi kullanabilirsiniz.
Siteden video çeşitlerini indirirken mp4 olanı seçin diğerleri ile uğraşmayın.
Sonra bu videoyu kendi youtube kanalınızda yayımlayın.
Youtube geliri gibi şeyleriniz varsa oradan da ekmek gelir.


Hoplama zıplama aralığı ekleme düğmesi:

Bu düğme blogger için hayati önem taşır. Bloglarınızın istediğiniz yerden kesilip izleyicinin merak etmesi durumunda yazınızın devamını okumasını ve blogunuzdaki yazıları özet halinde daha fazla gösterilmesini sağlar. Bu araç için mserdark abimizin blogundan öğrendiğim bir üçkağıtı yazayım.
blogcu arkadaşların aklında bulunsun.
Blogunuza yazınızı yazdınız ve bitti. Şimdi son olarak bu sekmeyi ekleyip yazınızı yayına vereceksiniz. Blog yazınızın ilk 3 cümlesi yazınızı okumaya istek, merak uyandıracak şekilde yazın.
Okuyucu devamını oku düğmesine bütün gücüyle bassın. Yalnız 3-4 satırda blogunuzu kesin. Yani
bu düğmeye basarak bölün.
Böldüğünüz cümlenin eksik kalmış cümle olmasına dikkat ediniz. Okuyucuda cümle eksik olduğu için merak uyandırır.

Bu konuda daha fazla ayrıntı için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
Blogunuzun görünümü açısından çok önemlidir.
Bir okuyucu bloglarınızdan birer cümle okuyarak fikir edinmek ister bu ise çok önemli bir araçtır.
Bu düğmenin ayarlanmasını linkini verdiğim sayfadan bulabilirsiniz.

Hizalama olayları:

Normal hizalama düğmeleridir.

Maddeleme:

Bir konuyu maddeler halinde yazacaksanız görüntü açısından hoş durması için kullanabilirsiniz.
Madde işareti de kendi uygulama alanında etkendir.

Tırnak:

Blogunuzda yazdığınız bir paragraf bir sayfadan falan alıntı ise önce yazıyı seçip bu düğmeye basın.

Sonra google interneti taradığında aynı içeriği bulur ve sizin onu kopyaladığınızı anlarsa sakata gelirsiniz. Yazının gerçek sahibi interneti kendi yazısı ile taratıp sizin kopyaladığınızı yakalarsa sizi google amcaya şikayet eder, blogunda ifşâ eder yerin dibine batırır itibarınızı iki paralık eder. İnternet alemi normal hayattan daha farklıdır bir kere mimlendiniz² mi hayatınız kararır. Yok lan o kadar da
değil. Neyse Böyle saçma işlere girmeyin. Bu düğme de önemlidir.
Alıntılar üzerine bir yazı yazıyorsanız mutlak kullanın. Bir yerden bir yazı buldunuz bu yazıda yazan bilgilerden daha iyisini bildiğinizi düşünüyorsunuz. Yazının aynısını kendi düşüncenizi geliştirecek şekilde temel oluşturabilir, kendi bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Bu en sağlamıdır.

Aynısını almak istediniz.
Yazıyı kopyalayın. Aşağıda anlattığım gibi ctrl+shift+paste kullanın ki biçimlendirmede sorun yaşamayın. Sonra yazının tamamını seçin ve tırnak işaretine basın. Gerekli şekillendirmeyi yapacak yazı çalıntı değil alıntı olarak algılanacaktır. Yazının gerçek sahibi aratsa bile sizin yazdığınızı bilemez. Belki de bilir. Orasını test etmedim. İşin etik kuralı budur. Aklınızda bulunsun.


Yazı editörü hakkında tecrübelerim yazı dizisinin bir sonraki bölümüne ulaşmak için tıklayınız.

Bir sonraki yazımızı okumak için tıklayınız.

Aynı kategorideki yazılarımız için tıklayınız: Bloggerdeneyim01

FİHRİST-Blogdaki Konular

%100 (1) %100 çıkacaktır (1) +1 sayısı (1) 1<x<1000 (1) 100 sayfa yazı (1) 1444-Varna Savaşı-IV. Murat (1) 1996 Yazı (1) 200 karakter etiket sınırı (1) 2000'li yıllar (1) 360º (1) 404 hatası neden olur (2) 47 ronin (1) 80 sayısı (1) A.Smith (1) ABD (1) Adaletsizliğin kaynağı (1) Adnan Güney (1) Aklın dengesi nedir? (1) Alanında lider (1) Ali Cengiz (1) Ali Nesin (1) Ali Poyrazoğlu (1) Allah'ın hakkı 3'tür (1) anılamak (1) Anonim olsun (1) Araçların kullanımı (1) Asal olmayan sayılar (1) Asal olmayan sayıların adı nedir? (1) Asal Sayı (2) Atilla Yayla (1) ax²+bx+c=0 (1) Ayn Rand (1) Aynısından bende yaparım (1) Azrail işi bırakırsa (1) Baba ve evlat (1) Bağımlılık (2) Bağla düğmesi (1) Bakış açısı (2) Bardaktan fal bakmak (1) Barış ekonomisi (1) Başabaş noktası (1) Başlangıç tablosunda yapılan şekil değişikliği (1) Bedava bir para (1) Bedava peynir yalnızca fare kapanında olur (1) Behzat Ç. (1) Beleş ameleliğin lüzumu yok (2) Benzersiz kolon (3) Biçimlendirmeyi kaldır (1) Bilgilerde tutarsızlık var mıdır? (1) Bilgileri pazarlama (1) Bilginin geometrik artışı (1) Bilim ve asma kilit (1) Bilimin handikapı (1) Birim sayı (1) Birlikte çıkan sayılar efsanesi (1) Blog iletişim bilgileri (1) Blog Kullanma-anlama kılavuzu (1) Blog okurluğu (1) Blog temel amacı nedir? (1) Blog vizyonumuz (1) Blog yazarken yapmamanız gerekenler (1) Blog yazmanın 5 kuralı (1) Blog yazmanın 5 kuralı: Blogger nedir nasıl kullanılır? (1) Bloga son halini verme (2) Blogger (2) Blogger olmak (1) Blogger Olmanın Gerekleri Nelerdir? (1) Blogger yayın ayarları (1) Blogger yazı editörü tecrübelerim 1 (2) Blogger yazı editörü tecrübelerim 3 (1) Blogger yazı editörü tecrübelerim 4 (1) Blogger yazı editörü tecrübelerim 5 (1) Bloggerda tablo oluşturmak (1) Blogspot.com (1) Blogumuz 1. yaşında (1) Blogumuzun başarıya ulaşması için ne yapmamız gerekir? (1) Blogumuzun Çalışma Düzeni Nedir? (1) Blogun çalışma amacı (1) Blogunuza yapacağınız eklemeler-değişiklikler (1) Blok seçim nasıl yapılır (1) Bok boku; boklu suyun başında bulur (1) Bombacı (1) Bunun için nasıl bir varsayım yaparsak anlamlanır? (1) BURAYA DİKKAT! (1) Bültenlerin Başlangıcındaki Tablo Neyi Anlatır? (1) Büyük buhran (1) Büyük ikramiyenin aynı şehre çıkması (1) Celal Şengör (2) Cem Keçe (1) Cem Yılmaz (2) Ctrl+shift+yapıştır (1) Ctrl+yapıştır (1) Cümle yapısı bozuklukları (1) Çağın gerekleri (1) Çan eğrisi (1) Çember (1) Çevrimiçi olma özelliği (1) Çıkmayacak sayıları bulma çalışması (1) Çizgili tablo oluşturma (1) Darbe (1) Deli gömleği (2) Delilik (1) Delinin biri kuyuya taş atmış (1) Demokles'in Kılıcı (1) Dengeli bir blog yazmak (1) Depresyon (1) Derece değeri eksilecek sayı (1) Derece Satırı (1) Devletin çıkarları (1) Dışsallık (1) Din ile bilim arasında nasıl bir ilişki vardır? (1) Dinç akıl (1) Dipnot (anekdot) (2) Dizine ekleme işlemini es geçerseniz ne olur? (1) Doğalgaz topraklama çubuğu (1) Doğan güneş (1) Doğru bilginin kaynağı nedir? (1) Doğru zamanda doğru yerde olmak (1) Dövüş sanatı (1) Dünya yerine Evren demek (1) DYY (1) Editör araç çubuğu (1) Editör olma (1) ekonomik çıkar herşeyin üstündedir (1) Ekran görüntüsü alma aracı (1) Ekşi yazarı (1) Ele ayağa düşmek (1) Elektronik daktilo (1) Elon Musk (1) Emrah Serbes (2) En çok çıkan sayılar (1) En çok çıkan sayıların hikayesi (1) En iyi bloglar 2017 (1) endüstri devrimi 4.0 (1) Enflasyon (1) Enformasyona tabii olmak (1) Erkan Oğur (1) Eşek aydı (1) Eşşeğin aklına karpuz kabuğu (1) Etiketleme olayı (1) Etiketlerden menü oluşturma (1) Etiketten menü oluşturma (1) Excel (3) Excel Şablon Linkleri (1) ezbere iş yapmak (1) Facebook için planımız (1) Fakir köpek (1) FE klavyenin nimetleri nelerdir? (1) Felsefi deneme (1) Figür-fon ilişkisi (1) Fikir (1) Fikir geliştirme aşaması sonrası (1) Fikir geliştirme süreçleri (1) Fincancı katırlarını ürkütmemek (2) first lady (1) Fukara hırsızlığa çıkarsa ay ilk akşamdan doğar (1) Gauss (1) Gauss eğrisi (1) Gavur avratlar (1) Genel karakter (1) Geometri (1) Geriye vurdurma (1) Girişimcilik (2) Gizlilik politikası (1) Google (1) Google darbe yaptı! (1) Google drive (1) Google'a rekabet (1) Google'ın karşısına dükkan açmak (1) Google'ın otorite kabul etmesi (1) Görünmez el (1) göt göte yazmanın da bir anlamı olmayacaktır (1) Gram hesabı nasıl yapılır? (1) Grup düzeni kullanımı (1) GRUP DÜZENİ TABLO YORUMLARI (1) Grup düzenleri açısından değerlendirme (1) Güçlü Blog İçin Gerekenler (1) h1 (1) h2 (1) h3 (1) hakkı savunmak (1) Halimize ağlamaktan başka yapacak birşey yoktur (1) Havadan atmacılar ve piyadeler (1) Hayatın muhasebesi (1) Hazerfen Ahmet Çelebi (1) Heading tag (1) Hedef belirlemek (1) Hedef kitle nedir? (1) Herkes kendi bildiğini yapar (1) Herşeyini Hırsıza Göre Ayarlarsın (1) Hesap makinesinde KDV hesaplama (1) Hiç çıkmayan sayılar (1) Hikmet (1) Hiyerarşi (2) Hiyerarşik düzen (1) hizalama (1) Hoca (1) Hoplama-zıplama aralığı ekleme düğmesi (1) Horoz dövüşü (1) Hotmail (1) Işık (1) İçerik kaygısı (1) İçerik oluşturma rehberi (1) İddia Oyunlarında Çarkın dönüşü nasıldır? (1) İktisat tanımı (1) İlahi yardım (1) İlber Ortaylı (1) İlk hava akımını yakalamak (1) İlker Başbuğ (1) İndeksleme olayı (1) İnsan Eşref-i Mahlûkattır (2) İnsan herşeyi bilebilir mi? (1) İnsanın sınanması (1) İnternet kaynakları (1) İrrasyonel (1) İsim hakkı (1) İsmet Özel (2) İstatistikî insan (1) İşbölümü ve uzmanlaşmanın hedefi ne olmalıdır? (1) İşbölümü-uzmanlaşmanın para ile ilişkisi nedir? (1) İşi şansa bırakmak (1) İzleyenlerin artması (1) Jeopolitik konum (1) Jet hızında dizine nasıl eklersiniz (1) Jileti ters vurduğunuzda ne olur? (1) Kader gayrete aşıktır (1) Kadın asker (1) Kadının gönlünü yapamayan toplum (1) Kadının gücünü dengeleyecek şey (1) Kadınlar parayı neden sever (1) Kafa Açan Müzikler (1) Kafa konforumuz (1) Kafamda deli sorular (1) Kanada'da yaşamak (1) Kanunî Sultan Süleyman (1) Karabüklü (1) karşılaştırmalı üstünlükler (1) Kayıt düğmeleri (1) Kaynatasızlar (1) Kazanmanın püf noktası nedir? (1) Kazanmanın tek yolu (1) Kazanmanın yöntemleri (1) Kazanmanızı istiyoruz (1) Kendi çıkarını herşeyin üzerinde tutan insan (1) Kendinden 91 cm ileride olmak (1) Kendine kendinin Ellerinden Bir Gül Ver (1) Keynes (1) Kişisel gizlilik hakları (1) Kitap-dergi (1) Kitaplar neyi anlatır? (1) Klavye eğitimi konusunda terslik var mıdır? (1) KMPZT (1) Kolon üst sınırı (1) Kompozit sayı (3) Konuk yazar (1) Korkma (1) Kullanıcı odaklı (1) Kumar teşvik edilmemektedir (1) Kumar-Ticaret Arasındaki benzerlik (1) Kumarbaz olmak (1) Kültür-siyaset (1) Liderlik prensibi (1) Liyakat sahibi (1) M.Serdark (1) Maddeleme (1) Mağazacılık sektörü (1) Mail yolu ile blog yayınlama (1) Makine sahibi bayiler (1) Maldivler veya bahamalar (1) Marka değeri (1) Matematik (1) Matematik ve oyun (1) Maximum kolon sayısı (1) Melek yatırımcı (1) Microsoft (1) Mim (1) Muhtelif araçlar (1) mutlak üstünlükler (1) Müdahale yok ise ne olabilir? (1) Müptezeller (2) Nasreddin hoca (1) Navigasyonlu etiket (1) Ne için yazmalıyım (1) Neden hiç sayı bilmeden kazanmak gibi bir hedefiniz olsun? (1) Neden üniversite okunur? (1) Normal eğri (1) Office (1) Oğlu babasına bakmaz (1) Okeye dördüncü lazım (1) Okur kitlesinin nabzı (1) Olasılıklar çemberi (1) Olasılıklar Çemberini daraltmak (1) Olasılıklar Çemberinin Daralması (1) On numara sıra düzeni parametresi (1) On numara yazıcı ayarları (1) On numarada nasıl kazanılır? (1) OneDrive (1) Onur Akın-Bana bir gül ver (1) Önemli bloglar (1) Önemli uyarı (1) Örneklem (1) ÖSS (1) özelleştirme (1) Özgün içerik nasıl oluşturulur (1) Özgür ansiklopedi vikipedia (1) Para Gücünü Nereden Almaktadır? (1) Para nedir? (1) Para olmasa ne olurdu? (1) Paranın hikayesi (1) Parayı saklama becerisi (1) Paylaşım mücadelesi (1) Paylaşma platformu özelliği (1) Pilatin (1) Ping atma olayı (2) Ping nasıl atılır (1) Pratik-1 (1) Pratik-2 (1) Pratik-3 (1) Prof. Dr. Erdoğan Alkin (1) Program linkleri (2) PSK (1) Q Klavyenin nimetleri nelerdir? (1) Rassal (1) Rassal seçim (1) Rasyonel (1) Rekabet (1) Rekabet makinesi (1) Resim ekleme düğmesi (1) Risk budur! (1) robot.txt (1) sa'y ü gayret (1) Sabit bir kolonu sürekli yatırmak (1) Sabit derece tablosu kullanımı (1) Salaklık (1) saldım çayıra mevlam kayıra (1) sanat (1) Savaş ekonomisi (1) Sayılar kitabı (1) Sayısal loto yazıcı ayarları (1) Sayısal lotoda kazanma olasılığı nedir? (1) Sayısal oyun çekilişlerinin canlı olarak yayınlaması (1) Sayısal oyun mantığı (1) Sayısal oyunlar alanında uzmanlık (1) Sayısal oyunlar blog (1) Sayısal oyunlar nedir ne değildir? (1) Sayısal Oyunlarda Tutturmak Neden Zordur? (1) Sayısal Oyunları Neden Tutturamayız? (1) Sayısal Oyunların Karakteri Nedir? (1) Sayısal Oyunların Matematiği nedir? (1) Sayısal oyunlarındaki en önemli bilinmezlikler (1) Sayısal oyunlarının düzenlenmesinin amacı nedir? (1) Sayısal ürün (2) Sayısal ürün pazarlaması (1) Search console (1) Seç Satırı (1) Sedat Peker tarzı giriş cümlesi (1) SEO olayları (3) Serbest piyasa koşulları (1) Shantel-Citizen of planet paprika (2) Sheraton otel (1) sıfır km OPEL (1) Sıra düzeni anlatımı (1) Sıra Satırı (1) Sıralama ve filtreleme (1) Sistem tablosu (1) Site haritası oluşturma (1) sitemap.xml (1) Sitenin kalbi (1) Smile işareti (1) Son balonlar (1) Sorular ve cevapları (1) Spor oyunlarında dönen entrikalar (1) Stopaj (2) Strateji (1) Strateji üretmek (1) Stratejik düşünce (1) Suya yazı yazmak (1) Süper lotoda kazanma olasılığı nedir? (1) Şablon hizmeti (1) Şans eseri (1) Şans oyunları (1) Şans topu yazıcı ayarları (1) Şans topunda nasıl kazanılır? (1) Şanslı ile şanssız karşılaşırsa (1) Şarap Fıçısı (1) Şike var ise nasıldır? (1) Tablo sıralama neyi ifade eder? (1) Talat Doğan (1) Tamamla bizi ey aşk (1) Tarihi eserler-kronolojik liste (1) Tartı ile satılan ürünler (1) Taşı parçalayan suyun gücü değil devamlılığıdır (2) Taşlayan olmaz ise (1) Teaser Nedir? (1) TED (1) Tek-Çift Durumu (1) Tekamül (1) Tekamül süreci (1) Tekamül sürecinin başlangıcı nedir? (1) Tekere çomak (1) Telsiz kullanım ücreti (1) Tereyağından kıl çeker gibi (1) Tırnak (1) Ticaret nedir? (1) Toplam Zaman Nasıl Hesaplanır? (1) Toplum mühendisliği (1) Tornet zamanı (1) Total Sütunu (1) Traş keyfi (1) Tüm yönleriyle (1) Türev (1) Türk işi (1) Türk kadını (1) Türk Kadınlarının Gavur Erkek Merakı nedir? (1) Tweetdeck (1) Uçurtma aşkı zamanı (1) Üçkağıt ekonomisi (1) Üniversite süreci-mezun olmak (1) Üst menüden hazzetmeyen izleyenlerimiz (1) Üstad (1) Varsayım (2) Varsayım kullanımı (2) Varsayım nedir? (1) Ve'l-Asr (1) Vedat Ali Dalokay Caddesi (1) Vergi (1) Veronica (1) Video ekleme düğmesi (1) Video Köşesi (1) Weblog (1) Word (1) Yalan üzerine inşaa (1) Yalnızca blog yazarlarının dikkatine! (1) Yarı olmasının yüzde değeri nedir? (1) Yaşa Göre Yaşanılan hayatlarda Neler var? (1) Yayın ilkeleri (1) Yazı editör çeşitleri (1) Yazı editörü hakkında tecrübelerimiz (1) Yazı karakter tuşu (1) yazı kronolojik listesi (1) Yazıcı ile kolon yazdırma (1) Yazmaktaki motivasyonumuz nedir? (1) Yeni eklenen parametre (1) Yeni normal (1) Zıtlıklar (1) Zoti nedir? (1)
Copyright ©2018 Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.