Blogda Arama-Tarama

Blogger Yazı Editörü Hakkında tecrübelerim 6


Yatık T {Biçimlendirmeyi kaldır}:

Bu düğme hayat kurtarır. Blogunuzun en çabuk açılmasını sağlar.
Yukarıdaki anlattığım resim olayında bir yanlışlık yaptınız ve yazınızı yazmaya devam ettiniz.
Resim olayı biraz enteresan bir iş. Sonraki gelen yazının şeklini {kaderini} etkileyebiliyor.
Bu gibi olayları nasıl anlarsınız?
Yazdığınız yazıyı yazdıktan sonra imleç ile seçin. Seçtikten sonra satırlar arasında bir çizgi varsa orada bir sorun vardır. Seçin ve bu düğmeye basın.
Satırların arasının açıldığını göreceksiniz. Bu düğme yazınızda biçimlendirme varsa temizlemeye yarar. Eğer bu biçimlendirme temizlemeyi yapmazsanız blogunuzu kaydettiğinizde editörde düzgün duran yazılar, kayıt ettikten sonra blogu görüntülemek için baktığınızda aralarında nereden geldiğini bilemediğiniz boşluklar oluşacaktır. Bu bile krize girmeniz için yeterlidir.

Bu çizgiler satırlar arasında boşluklar var olduğunu gösterir bu satırlar ise blogunuzun yüklenme zamanını uzatır. Bağlantısı zayıf olan kullanıcıların sayfanıza erişememesine {404 hatası} neden olur.

Yazının önceki ve sonraki hali aşağıdaki gibidir.
önceki hali
olması gereken


Yazınız bitti ve artık üzerinde punto şekillendirmelerini yapacaksınız. Bu şekillendirmeleri yapmazdan önce bu kontrolü yapın. Yani yazarken önemli kelimeleri şekillendirmeyin. {Punto kalınlığı, yazı karakteri renklendirme vs.}
Yazının tamamına biçimlendirmeyi kaldır uygulayın daha sonra istediğiniz bütün biçimlendirmeleri yapınız. Yazınız taraftaki gibi olmalıdır. Aradaki boşlukları kaldırdığınızda bu şekle gelecektir.

Yukarıda ayrıntılı olarak anlattığım yazınızı yazarken dikkat etmeniz gereken konuların amacı yazınızı yazarken biçimlendirmelerini yapmak ve aşama aşama düzeltmektir.
Yazınızı bitirdikten sonra bu biçimlendirmeleri yapmak eziyettir. Silip baştan yazmak daha mantıklıdır. O derece bunaltır.3
Diyelim böyle bir şey oldu. Yazınızın tamamını koplayalayın. Yazıyı word'e aralıksız düz metin olarak yapıştırın. Resimler falan hepsi yapışsın.
Sonra editördeki bütün yazılarınızı silin. Sayfanın tamamını seçin ctrl+a ile.
Yatık T düğmesine basın.
Word'e kopyaladığınız blog yazınızı yeniden kopyalarak bloga yapıştırın. Duruma göre iki yapıştırma şeklinden birini kullanın.
Sonra en son link bilmem ne biçimlendirmelerinizi yaparsınız artıkın.

Biçimlendirme ile ilgili konuyu anlattık birde bu biçimlendirmeyi yapmadan blogu yayına verirsek ne olur? Sakıncası nedir? sorusunun cevabını arayalım.
Blogu okunması için yazdığımız için tarayıcıların, cihazların sağlıklı okuyamaması durumunda sayfa hata verecektir. Blogunuzun hataları artacak, okuma oranı azalacaktır. Bu gibi olumsuzlukları vardır.Konu ile ilgili Sayın Adnan Güney'in yazdığı blogda konuyu ayrıntılı bir biçimde incelemiştir. Bu gibi teknik konuları blogunuzun sıhhati için bilmeniz uygulamanız gerekir. O kadar emek verip denizi geçip derede boğulmanın anlamı yoktur. Ufacık bir teknik konuyu bilmek önemlidir.

Yazınız bitti ve artık kelime yazım hatalarını kontrol etmeniz gerekir.
Bunun için blogda herhangi bir satıra tıklayın imleç yansın sönsün.
Araçlar menüsünde en sağda bulunan ABC✅ düğmesini tıklayın.
Blog yazınızda yanlış yazım var ise yanlış kelimeler sarı renkte belirtilecektir. Yoksa yazıyı yeniden okuyup yazım hatalarını bulmak zordur. Blogu yazarken yazım hatalarına çok dikkat etmenize gerek yoktur bu düğme iş görür. Fakat cümlede anlam bütünlüğünü korumak adına kelimeleri doğru yazmanız gerekir.

Bu araçları kullanarak yazınızı blogunuzda düzgün duracak şekle getirmiş oldunuz.

Ha bir de önemli bir konuyu paylaşmadan geçmeyelim. Bir çok blog yazarının es geçtiği bilmediği bir konudur.

Ctrl+yapıştır işlemi:

Bir editörde yazı yazıyorsunuz ve başka bir blogdaki yazınızdan başlık veya başka bir yazının kopyasını almanız gerekiyor. Bu durumda o yazıyı da editörden farklı bir sekmede açınız.
Kopyalamak istediğiniz yazıyı seçip kopyalayınız.
Eğer kopyaladığınız yazıda sorun yoksa direkt ctrl+yapıştır yaparak yeni yazınıza yapıştırabilirsiniz.
Eğer temiz içerik ile almak isterseniz. Alttaki bileşimi kullanın.

Ctrl+shift+yapıştır işlemi:

Bu bileşim ise farklı sayfalardan alacağınız içerik açısından çok önemlidir.
Blog yazarlarının bilmediği bir konuyu buradan ilk defa biz açıklıyoruz.
Blogunuzda bir bilgi yayımlayacaksınız ve bu bilginin blogda çizgisiz tablo şeklinde simetrik durmasını istiyorsunuz.
Bunun için yapmanız gereken öncelikle bilgileri Excel'de listeleyin.
Aşağıda örneğini görebilirsiniz.

ÜRÜN ADIÇOK İYİİYİORTAKÖTÜ
ELMA5432
ARMUT7654
ŞEFTALİ3210,5
KARPUZ21,510,5
MUZ10875
KİVİ5432

Oluşturduğunuz listeyi seçin ve kopyalayın burada ctrl+yapıştır kullanıldı.
Duruma göre yukarıdaki bileşimi kullanabilirsiniz.
Şeklinde oluşturmak gayet kolaydır.
Editörden bunu yapmaya kalksanız kanser eder.

Çizgili Tablo oluşturma:

Yukarıdaki tablo Excel'de oluşturulup buraya aktarılmıştır. Excel'den aktarılan tablo çizgisiz olacaktır.
Excel'de yapacağınız tablo kenar çizgileri olsa bile blogger editörüne aktardığınızda yukarıdaki şekli ile çizgisiz fakat düzen içinde aktarılacaktır.

ÜRÜN ADI
ÇOK İYİ
İYİ
ORTA
KÖTÜ
ELMA
5
4
3
2
ARMUT
7
6
5
4
ŞEFTALİ
3
2
1
0,5
KARPUZ
2
1,5
1
0,5
MUZ
10
8
7
5
KİVİ
5
4
3
2

Yukarıdaki şekilde aktarmak estetik açısından daha bir güzel olmakta sanki...
Bu aşamaya nasıl getirdik. Biraz işçilikli ama olsun blog için çekilen bütün zahmetlere katlanılır.

Öncelikle bu tabloyu word programında tablo ekleme şeklinde oluşturmanız gerekir. Eğer bilgileri Excel'den çekme gibi bir işiniz var ise önce Excel'den satır ve sütun sayısını belirleyiniz ardından o kadar satır ve sütunu word'de hazırlayın. Sonra verileri Excel'den kopyalayın ve tablonun sol ilk hücresine yapıştırın. Her hücreye bir bilgi gelmesine dikkat ediniz.
Daha sonra şekillendirmelerini falan yaparsınız. İşi word'e getirdikten sonra tabloda çok güzel görüntüler elde edebilirsiniz. Word'de düzenleme işi bittikten sonra ctrl+c tuşu ile alın ve blogger editörüne direkt ctrl+v tuşu ile yapıştırın. Tablonuz olduğu gibi aktarılacaktır.
Aynı işlemi Excel'de yapınca olmuyor. Neyse orayı karıştırmayalım.

İşin önemli tarafı okuyucularınız standart görüntüleri her zaman isteyecektir. Örneğin bir tabloyu bir blogda farklı renkte başka bir blogda farklı renk veya şekilde verdiğiniz zaman okuyucununu kafası karışacak blogu terk edecek muhtemelen bir daha gelmeyecektir.
Mümkün olduğu kadar blog yazım düzeninde derdinizi anlatabilecek en sade görüntüyü seçiniz.
Bu blogu yazdığım tarihte bu tabloyu nasıl yapacağımı bende bilmiyordum. Bir blogda gördüm demek ki yapılabilirmiş dedim ve biraz kurcalayınca yaptım.
Tablonun çerçeve çizgilerini koyu siyah değil de gri renk yapınca beyaz zemin bloglarda daha hoş duruyor. Bu bilgi de burada kalsın.

Şimdi Excel ile word karışık anlattık. Öncelikle bir tablonuzu el ile word'de yazabilirsiniz.
Fakat bir tablo oluşturmada Excel'in nimetleri sayılamayacak kadar fazladır.
Burada tablonuzu öncelikle Excel'de oluşturup daha sonra word'e aktarmanızı tavsiye ederiz.

⇓***
Yukarıda bahsettiğim tablo oluşturma yönteminden farklı olarak daha fazla işçilikli bir tablo oluşturma sistemi geliştirdim. Yukarıda anlatılandan çok başka bir yöntem ile geliştirilmiştir.
Uygulamasını blogumuzda yer alan bütün yayınları kapsayan site haritasından görebilirsiniz.

⇑***

Yazı editörü hakkında tecrübelerim yazı dizisinin bir sonraki bölümüne ulaşmak için tıklayınız.

Bir sonraki yazımızı okumak için tıklayınız.

Aynı kategorideki yazılarımız için tıklayınız: Bloggerdeneyim01

FİHRİST-Blogdaki Konular

%100 (1) %100 çıkacaktır (1) +1 sayısı (1) 1<x<1000 (1) 100 sayfa yazı (1) 1444-Varna Savaşı-IV. Murat (1) 1996 Yazı (1) 200 karakter etiket sınırı (1) 2000'li yıllar (1) 360º (1) 404 hatası neden olur (2) 47 ronin (1) 80 sayısı (1) A.Smith (1) ABD (1) Adaletsizliğin kaynağı (1) Adnan Güney (1) Aklın dengesi nedir? (1) Alanında lider (1) Ali Cengiz (1) Ali Nesin (1) Ali Poyrazoğlu (1) Allah'ın hakkı 3'tür (1) anılamak (1) Anonim olsun (1) Araçların kullanımı (1) Asal olmayan sayılar (1) Asal olmayan sayıların adı nedir? (1) Asal Sayı (2) Atilla Yayla (1) ax²+bx+c=0 (1) Ayn Rand (1) Aynısından bende yaparım (1) Azrail işi bırakırsa (1) Baba ve evlat (1) Bağımlılık (2) Bağla düğmesi (1) Bakış açısı (2) Bardaktan fal bakmak (1) Barış ekonomisi (1) Başabaş noktası (1) Başlangıç tablosunda yapılan şekil değişikliği (1) Bedava bir para (1) Bedava peynir yalnızca fare kapanında olur (1) Behzat Ç. (1) Beleş ameleliğin lüzumu yok (2) Benzersiz kolon (3) Biçimlendirmeyi kaldır (1) Bilgilerde tutarsızlık var mıdır? (1) Bilgileri pazarlama (1) Bilginin geometrik artışı (1) Bilim ve asma kilit (1) Bilimin handikapı (1) Birim sayı (1) Birlikte çıkan sayılar efsanesi (1) Blog iletişim bilgileri (1) Blog Kullanma-anlama kılavuzu (1) Blog okurluğu (1) Blog temel amacı nedir? (1) Blog vizyonumuz (1) Blog yazarken yapmamanız gerekenler (1) Blog yazmanın 5 kuralı (1) Blog yazmanın 5 kuralı: Blogger nedir nasıl kullanılır? (1) Bloga son halini verme (2) Blogger (2) Blogger olmak (1) Blogger Olmanın Gerekleri Nelerdir? (1) Blogger yayın ayarları (1) Blogger yazı editörü tecrübelerim 1 (2) Blogger yazı editörü tecrübelerim 3 (1) Blogger yazı editörü tecrübelerim 4 (1) Blogger yazı editörü tecrübelerim 5 (1) Bloggerda tablo oluşturmak (1) Blogspot.com (1) Blogumuz 1. yaşında (1) Blogumuzun başarıya ulaşması için ne yapmamız gerekir? (1) Blogumuzun Çalışma Düzeni Nedir? (1) Blogun çalışma amacı (1) Blogunuza yapacağınız eklemeler-değişiklikler (1) Blok seçim nasıl yapılır (1) Bok boku; boklu suyun başında bulur (1) Bombacı (1) Bunun için nasıl bir varsayım yaparsak anlamlanır? (1) BURAYA DİKKAT! (1) Bültenlerin Başlangıcındaki Tablo Neyi Anlatır? (1) Büyük buhran (1) Büyük ikramiyenin aynı şehre çıkması (1) Celal Şengör (2) Cem Keçe (1) Cem Yılmaz (2) Ctrl+shift+yapıştır (1) Ctrl+yapıştır (1) Cümle yapısı bozuklukları (1) Çağın gerekleri (1) Çan eğrisi (1) Çember (1) Çevrimiçi olma özelliği (1) Çıkmayacak sayıları bulma çalışması (1) Çizgili tablo oluşturma (1) Darbe (1) Deli gömleği (2) Delilik (1) Delinin biri kuyuya taş atmış (1) Demokles'in Kılıcı (1) Dengeli bir blog yazmak (1) Depresyon (1) Derece değeri eksilecek sayı (1) Derece Satırı (1) Devletin çıkarları (1) Dışsallık (1) Din ile bilim arasında nasıl bir ilişki vardır? (1) Dinç akıl (1) Dipnot (anekdot) (2) Dizine ekleme işlemini es geçerseniz ne olur? (1) Doğalgaz topraklama çubuğu (1) Doğan güneş (1) Doğru bilginin kaynağı nedir? (1) Doğru zamanda doğru yerde olmak (1) Dövüş sanatı (1) Dünya yerine Evren demek (1) DYY (1) Editör araç çubuğu (1) Editör olma (1) ekonomik çıkar herşeyin üstündedir (1) Ekran görüntüsü alma aracı (1) Ekşi yazarı (1) Ele ayağa düşmek (1) Elektronik daktilo (1) Elon Musk (1) Emrah Serbes (2) En çok çıkan sayılar (1) En çok çıkan sayıların hikayesi (1) En iyi bloglar 2017 (1) endüstri devrimi 4.0 (1) Enflasyon (1) Enformasyona tabii olmak (1) Erkan Oğur (1) Eşek aydı (1) Eşşeğin aklına karpuz kabuğu (1) Etiketleme olayı (1) Etiketlerden menü oluşturma (1) Etiketten menü oluşturma (1) Excel (3) Excel Şablon Linkleri (1) ezbere iş yapmak (1) Facebook için planımız (1) Fakir köpek (1) FE klavyenin nimetleri nelerdir? (1) Felsefi deneme (1) Figür-fon ilişkisi (1) Fikir (1) Fikir geliştirme aşaması sonrası (1) Fikir geliştirme süreçleri (1) Fincancı katırlarını ürkütmemek (2) first lady (1) Fukara hırsızlığa çıkarsa ay ilk akşamdan doğar (1) Gauss (1) Gauss eğrisi (1) Gavur avratlar (1) Genel karakter (1) Geometri (1) Geriye vurdurma (1) Girişimcilik (2) Gizlilik politikası (1) Google (1) Google darbe yaptı! (1) Google drive (1) Google'a rekabet (1) Google'ın karşısına dükkan açmak (1) Google'ın otorite kabul etmesi (1) Görünmez el (1) göt göte yazmanın da bir anlamı olmayacaktır (1) Gram hesabı nasıl yapılır? (1) Grup düzeni kullanımı (1) GRUP DÜZENİ TABLO YORUMLARI (1) Grup düzenleri açısından değerlendirme (1) Güçlü Blog İçin Gerekenler (1) h1 (1) h2 (1) h3 (1) hakkı savunmak (1) Halimize ağlamaktan başka yapacak birşey yoktur (1) Havadan atmacılar ve piyadeler (1) Hayatın muhasebesi (1) Hazerfen Ahmet Çelebi (1) Heading tag (1) Hedef belirlemek (1) Hedef kitle nedir? (1) Herkes kendi bildiğini yapar (1) Herşeyini Hırsıza Göre Ayarlarsın (1) Hesap makinesinde KDV hesaplama (1) Hiç çıkmayan sayılar (1) Hikmet (1) Hiyerarşi (2) Hiyerarşik düzen (1) hizalama (1) Hoca (1) Hoplama-zıplama aralığı ekleme düğmesi (1) Horoz dövüşü (1) Hotmail (1) Işık (1) İçerik kaygısı (1) İçerik oluşturma rehberi (1) İddia Oyunlarında Çarkın dönüşü nasıldır? (1) İktisat tanımı (1) İlahi yardım (1) İlber Ortaylı (1) İlk hava akımını yakalamak (1) İlker Başbuğ (1) İndeksleme olayı (1) İnsan Eşref-i Mahlûkattır (2) İnsan herşeyi bilebilir mi? (1) İnsanın sınanması (1) İnternet kaynakları (1) İrrasyonel (1) İsim hakkı (1) İsmet Özel (2) İstatistikî insan (1) İşbölümü ve uzmanlaşmanın hedefi ne olmalıdır? (1) İşbölümü-uzmanlaşmanın para ile ilişkisi nedir? (1) İşi şansa bırakmak (1) İzleyenlerin artması (1) Jeopolitik konum (1) Jet hızında dizine nasıl eklersiniz (1) Jileti ters vurduğunuzda ne olur? (1) Kader gayrete aşıktır (1) Kadın asker (1) Kadının gönlünü yapamayan toplum (1) Kadının gücünü dengeleyecek şey (1) Kadınlar parayı neden sever (1) Kafa Açan Müzikler (1) Kafa konforumuz (1) Kafamda deli sorular (1) Kanada'da yaşamak (1) Kanunî Sultan Süleyman (1) Karabüklü (1) karşılaştırmalı üstünlükler (1) Kayıt düğmeleri (1) Kaynatasızlar (1) Kazanmanın püf noktası nedir? (1) Kazanmanın tek yolu (1) Kazanmanın yöntemleri (1) Kazanmanızı istiyoruz (1) Kendi çıkarını herşeyin üzerinde tutan insan (1) Kendinden 91 cm ileride olmak (1) Kendine kendinin Ellerinden Bir Gül Ver (1) Keynes (1) Kişisel gizlilik hakları (1) Kitap-dergi (1) Kitaplar neyi anlatır? (1) Klavye eğitimi konusunda terslik var mıdır? (1) KMPZT (1) Kolon üst sınırı (1) Kompozit sayı (3) Konuk yazar (1) Korkma (1) Kullanıcı odaklı (1) Kumar teşvik edilmemektedir (1) Kumar-Ticaret Arasındaki benzerlik (1) Kumarbaz olmak (1) Kültür-siyaset (1) Liderlik prensibi (1) Liyakat sahibi (1) M.Serdark (1) Maddeleme (1) Mağazacılık sektörü (1) Mail yolu ile blog yayınlama (1) Makine sahibi bayiler (1) Maldivler veya bahamalar (1) Marka değeri (1) Matematik (1) Matematik ve oyun (1) Maximum kolon sayısı (1) Melek yatırımcı (1) Microsoft (1) Mim (1) Muhtelif araçlar (1) mutlak üstünlükler (1) Müdahale yok ise ne olabilir? (1) Müptezeller (2) Nasreddin hoca (1) Navigasyonlu etiket (1) Ne için yazmalıyım (1) Neden hiç sayı bilmeden kazanmak gibi bir hedefiniz olsun? (1) Neden üniversite okunur? (1) Normal eğri (1) Office (1) Oğlu babasına bakmaz (1) Okeye dördüncü lazım (1) Okur kitlesinin nabzı (1) Olasılıklar çemberi (1) Olasılıklar Çemberini daraltmak (1) Olasılıklar Çemberinin Daralması (1) On numara sıra düzeni parametresi (1) On numara yazıcı ayarları (1) On numarada nasıl kazanılır? (1) OneDrive (1) Onur Akın-Bana bir gül ver (1) Önemli bloglar (1) Önemli uyarı (1) Örneklem (1) ÖSS (1) özelleştirme (1) Özgün içerik nasıl oluşturulur (1) Özgür ansiklopedi vikipedia (1) Para Gücünü Nereden Almaktadır? (1) Para nedir? (1) Para olmasa ne olurdu? (1) Paranın hikayesi (1) Parayı saklama becerisi (1) Paylaşım mücadelesi (1) Paylaşma platformu özelliği (1) Pilatin (1) Ping atma olayı (2) Ping nasıl atılır (1) Pratik-1 (1) Pratik-2 (1) Pratik-3 (1) Prof. Dr. Erdoğan Alkin (1) Program linkleri (2) PSK (1) Q Klavyenin nimetleri nelerdir? (1) Rassal (1) Rassal seçim (1) Rasyonel (1) Rekabet (1) Rekabet makinesi (1) Resim ekleme düğmesi (1) Risk budur! (1) robot.txt (1) sa'y ü gayret (1) Sabit bir kolonu sürekli yatırmak (1) Sabit derece tablosu kullanımı (1) Salaklık (1) saldım çayıra mevlam kayıra (1) sanat (1) Savaş ekonomisi (1) Sayılar kitabı (1) Sayısal loto yazıcı ayarları (1) Sayısal lotoda kazanma olasılığı nedir? (1) Sayısal oyun çekilişlerinin canlı olarak yayınlaması (1) Sayısal oyun mantığı (1) Sayısal oyunlar alanında uzmanlık (1) Sayısal oyunlar blog (1) Sayısal oyunlar nedir ne değildir? (1) Sayısal Oyunlarda Tutturmak Neden Zordur? (1) Sayısal Oyunları Neden Tutturamayız? (1) Sayısal Oyunların Karakteri Nedir? (1) Sayısal Oyunların Matematiği nedir? (1) Sayısal oyunlarındaki en önemli bilinmezlikler (1) Sayısal oyunlarının düzenlenmesinin amacı nedir? (1) Sayısal ürün (2) Sayısal ürün pazarlaması (1) Search console (1) Seç Satırı (1) Sedat Peker tarzı giriş cümlesi (1) SEO olayları (3) Serbest piyasa koşulları (1) Shantel-Citizen of planet paprika (2) Sheraton otel (1) sıfır km OPEL (1) Sıra düzeni anlatımı (1) Sıra Satırı (1) Sıralama ve filtreleme (1) Sistem tablosu (1) Site haritası oluşturma (1) sitemap.xml (1) Sitenin kalbi (1) Smile işareti (1) Son balonlar (1) Sorular ve cevapları (1) Spor oyunlarında dönen entrikalar (1) Stopaj (2) Strateji (1) Strateji üretmek (1) Stratejik düşünce (1) Suya yazı yazmak (1) Süper lotoda kazanma olasılığı nedir? (1) Şablon hizmeti (1) Şans eseri (1) Şans oyunları (1) Şans topu yazıcı ayarları (1) Şans topunda nasıl kazanılır? (1) Şanslı ile şanssız karşılaşırsa (1) Şarap Fıçısı (1) Şike var ise nasıldır? (1) Tablo sıralama neyi ifade eder? (1) Talat Doğan (1) Tamamla bizi ey aşk (1) Tarihi eserler-kronolojik liste (1) Tartı ile satılan ürünler (1) Taşı parçalayan suyun gücü değil devamlılığıdır (2) Taşlayan olmaz ise (1) Teaser Nedir? (1) TED (1) Tek-Çift Durumu (1) Tekamül (1) Tekamül süreci (1) Tekamül sürecinin başlangıcı nedir? (1) Tekere çomak (1) Telsiz kullanım ücreti (1) Tereyağından kıl çeker gibi (1) Tırnak (1) Ticaret nedir? (1) Toplam Zaman Nasıl Hesaplanır? (1) Toplum mühendisliği (1) Tornet zamanı (1) Total Sütunu (1) Traş keyfi (1) Tüm yönleriyle (1) Türev (1) Türk işi (1) Türk kadını (1) Türk Kadınlarının Gavur Erkek Merakı nedir? (1) Tweetdeck (1) Uçurtma aşkı zamanı (1) Üçkağıt ekonomisi (1) Üniversite süreci-mezun olmak (1) Üst menüden hazzetmeyen izleyenlerimiz (1) Üstad (1) Varsayım (2) Varsayım kullanımı (2) Varsayım nedir? (1) Ve'l-Asr (1) Vedat Ali Dalokay Caddesi (1) Vergi (1) Veronica (1) Video ekleme düğmesi (1) Video Köşesi (1) Weblog (1) Word (1) Yalan üzerine inşaa (1) Yalnızca blog yazarlarının dikkatine! (1) Yarı olmasının yüzde değeri nedir? (1) Yaşa Göre Yaşanılan hayatlarda Neler var? (1) Yayın ilkeleri (1) Yazı editör çeşitleri (1) Yazı editörü hakkında tecrübelerimiz (1) Yazı karakter tuşu (1) yazı kronolojik listesi (1) Yazıcı ile kolon yazdırma (1) Yazmaktaki motivasyonumuz nedir? (1) Yeni eklenen parametre (1) Yeni normal (1) Zıtlıklar (1) Zoti nedir? (1)
Copyright ©2018 Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.